2733
2734

خیلی عصبی شدم تپش قلب میگیرم دیگه از دستش ... فقط یکسره جیغ جیغ میکنه... حرفم حالیش نمیشه اصلا... نه راه میره نه حرف میزنه.... فقط فووووووق العاده شیطووووونه😞😞 واقعا درمونده شدم...

دهنش پر حرفه، دوس داره حرف بزنه نمیتونه برا همین جیغ میزنه

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم دختر منم یه دوره یه ماهه اینجوری بود فقط جیغ میزد بردم دکتر گفت استرس بهش وارد شده یا داره دندون درمیاره بعد از چند روز دیدم دندون نیش که فوق الهاده درد داره در اومد

کی حرفمیزنه پس حالم خرابه دیگه از دستش

باید تا الان چند تا کلمه میگفت ، باهاش حرف بزن بذار دقت کنه به لبات، تمرین کن باهاش

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2706