2733
2734

از کجا میشه فهمید یه مرد واقعا عاشق آدمه اگه اصلا ابراز نکنه البته شوهر خیلی خوبی باشه ولی کلا آدم خوبی باشه در حدی که نمیشه فهمید عاشقته که خوبه یا کلا خوبه 

هیچ وقت تا حالا نگفته به نظرش من قشنگم یا نه امروز یه عکسامو بهش نشون دادم میگم این قشنگه بزارم اینستا به نظر خودم قشنگ بود انتظار داشتم حداقل یه چیزی بگه گفت چه میدونم از  این سوالا از من نپرس منم لجم گرفت گفتم کلا میخواستم ببینم به عنوان یه شوهر مشکلی که با این عکس نداری ؟گفت چرا نزارش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا بعضی وقتا صبوری میکنه بااخلاقش نشون میده هرچی بخوام نه نمیگه یامثلا یچیزی بخوام یاهوس کنم اگه اون لحظه نتونه بخره توذهنش میمونه بعدا واسم میخره جلو همه بخصوص خانواده ها احتراممو داره اولویتش منم

من میخوام تااخر امسال باردارشم...😍😍☺
2738

همین که از صب میره تاشب تو سرما و گرما

عروس چه طبعش شاعرانس/ازون عشقای شعرای قدیمی میخواد/امسال عشق شیرین و فرهادلیلی و مجنون/ بیژن و منیژه میخواد/آقادوماد اما تو یه فاز دیگس/دلش دختر چشم و گوش بسته میخاد/اونا که نسلشون منقرض شد/ب جاشون هرروز دافای خسته میاد
واقعا بعضی وقتا صبوری میکنه بااخلاقش نشون میده هرچی بخوام نه نمیگه یامثلا یچیزی بخوام یاهوس کنم اگه ...

شوهر منم دقیقا اخلاقش همینه ولی کلا جنتلمنه حالتش همینجوریه با همه همینجوره 

حالا خودم چرا هر جا میگم شوهرم عاشقمه چون جلویه هر کسی بخصوص خانواده خودش شده دستمو بوسیده طاقت نداره ی دقه باهاش قهر باشم بخاطره من خیلییییی سختی کشید و هزاران خوبی دیگ اصلا آدم نیس ک فرشتس این مرد😅😅😅😅😅😅😅💖💖

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤

[QUOTE=87492746]شوهر منم دقیقا اخلاقش همینه ولی کلا جنتلمنه حالتش همینجوریه با همه همینجوره [/QUOTE همسرمنم خیلی مردم داره ولی اونجور که بامن هست باهیچکس نیست

من میخوام تااخر امسال باردارشم...😍😍☺
شاید دوس نداره بذلری اینستا کهداینجور بد جوابتو داده خب

نه نشکل من اینجاست که اصلا نمیفهمم باب میلش هستم یا نه والا کاری به جوابش ندارم من اصلا اون سوالو پرسیدم ببینم میگه قشنگه یا نه که دیدم هیچ 

نه نشکل من اینجاست که اصلا نمیفهمم باب میلش هستم یا نه والا کاری به جوابش ندارم من اصلا اون سوالو پر ...

حتما دیده خوبی حسودی کرده😅😅

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤
نه نشکل من اینجاست که اصلا نمیفهمم باب میلش هستم یا نه والا کاری به جوابش ندارم من اصلا اون سوالو پر ...

رابطه جنسیتون چطوره میاد طرفت خودش؟؟؟؟

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.
2706