2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2740
عزیز دلم 😍حتما دکتر خوبیه چون از یه خانواده اصیله و مودبه و با وجدانه خواهراشو میشناسم بینظرن  ...

اتفاقا دکتر رکسانا بهرامی فقط به فکر پوله، خانم منو تو این وضعیت کرونا آواره بیمارستان ها کرد چون میدونست ما بیمه تکمیلی نداریم و قرار بود بیمارستان دولتی بریم با اینکه شیفت بیمارستان دولتی هم بود به دروغ گفت که فقط خصوصی میرم، و چون فقط باید دستور پزشک برای عمل سزارین باشه ما رو مجبورا به بیمارستان دلخواه خودش نوشت و 8 میلیون هزینه الکی برامون تراشید. خدا لعنتش کنه 

واقعا دکتر خیلی خوبیه اونایی ک ناراضی هستن زود قضاوت نکنن کورتاژ خود من رو خانم دکتر انجام داده دکتر خیلی خوبیه الانم تحت درمانم برای آی یو آی 

اون آقایی ک گفتن دنبال پول هستن اصلا اینجوری نیس هزینه ویزیت ۸۰ تومن هست و هزینه سونو و معاینه هم نمیگیرن ولی دکترای دیگه با هزینه سونو و معاینه ۱۳۰ اینا میشه واقعا دکتر خیلی خوبی هستن

2706