2733
2739

دوستان من یه دوره خوردم خوب شدم قطع کردم باز زدم جوش باز رفتم دکتر بعد از دوسال بازم گفتن باید راکوتان بخوری دو ماه خوردم کلی واسم عوارض داشت دکتر گفت فعلا قطع کن تا ببینینم چی میشه  خالا دو دلم باز برم پیش همین دکتر تو رو خدا کسی اگه تجربه ای واسه درمان حوش داده بهم بگه افسردگی شدید گرفتم خستم حس میکنم خیلی زشتم خیلی بدم😢😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نگاه عزیزم شوهر من خورد این قرصارو جوشاش خوب شد صورتش شفاف شد اما عوارضی که گذاشت براش باعث شد اسپرمش صفر شه یعنی ۵ سال دکترو دوا کرد از اخر با ایو ای حامله شدم الانم رابطه جنسی نمیتونه داشته باشه ناراحتی کبد گرفته تمامم دکترها هم میگن از عوارض راکوتانه تازه میگن هرچی جلوتر بری عوارض بدترشو میبینی

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود

من‌۲ سال پیش یه دوره خوردم خوب بود جوشام رفت یه قرمزی بالا ی ابروهام بود اونم رفت ..ولی الان بعد از گذشت ۲ سال احساس میکنم پوست صورتم بسرعت  افتادگی پیدا‌کرده..یعنی خواهرای بزرگترم از من جوونترن ..در حالیکه تا همی پارسال چقد چهرم شاداب بوده

حالا نمیدونم از اینه یا چیز دگس

خدایا شکرت برای همه چیز

به نظرم برو پیش یک دکتر دیگه.

نمیشه دایم راکوتان بخوری، عوارض داره.

شاید یک دکتر دیگه داروی دیگه داد حوب شدی.

منم تو یک سنی جوش میزدم. یک دکتر رفتم بیفایده بود، ناامید بودم. 

یک خانمی توولاس ورزش یکدکتر بهم معرفی رد ، رفتم خوب شدم.

شما هم یک دکتر دیگه برو

2706