2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چيكار كنم اتفاق نيوفته ، صدقه بدم ؟؟

دوست عزیز من تو یه تاپیک دیگه م گفتم فالگیر و دعانویس طالع انسان رو چیزی میگن که خود شخص  در حال ارسال ارتعاشش هست یعنی شما هر ارتعاشی مثلا در مورد جدایی بفرستین یا سفر یا قبولی تو امتحان دقیقا  همین ها توی فالتون میوفته و  فالگیر و دعانویس هم همینا رو بهتون میگه

اتفاقا خوبه که فالگیر اینو بهتون گفته چون شما فهمیدین که در حال ارسال ارتعاش جدایی هستین و به راحتی میتونین با تغییر ارتعاشتون  اینو رفع کنین 

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود
2738
دوست عزیز من تو یه تاپیک دیگه م گفتم فالگیر و دعانویس طالع انسان رو چیزی میگن که خود شخص  در حا ...

واااااي آره يادم اومد 

همون موقع كه بهش زنگ زدم يك ساعت قبلش داشتم به اون شخصي كه عاشقش بودم فكر ميكردم بعد اولين چيزي كه بهم گفت همه اش مشخصات اون رو بهم داد واسه همين هنگ كردم گفتم واي از كجا فهميد 

جدي؟؟

بله عزیزم.به قول قانون جذبیا هیچ سنگ نوشته ای نیست که سرنوشت انسان از قبل روش نوشته شده باشه چون شما خودتون  سرنوشت و آینده تون رو میسازین .شاید در ذهن ناخوداگاهتون به جدایی فک میکنین یامیترسین  از همسرتون جدا بشین یا هر مسئله دیگه ای که باعث شده شما این ارتعاشو بفرستین

پس از همین لحظه باورتون در مورد جدایی تغییر بدین و فرکانس زندگی مشترک  و موفق در کنار همسرتون رو بفرستین بهتون قول میدم وقتی فرکانستونو عوض کنین  بعد برین پیش همین فالگیر برعکس اینی که بهتون گفته رو میگه 

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود
2706