2733
2734
عنوان

دیشب شوهرمو امتحان کردم ولی کاش نمیکردم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 305222 بازدید | 1348 پست
مثلا من فهمیدم اهلش هست واقعا میگما دوتام بچه دارم ولی هیچ کاری نمیتونم بکنم نه اینکه زندگیمو از دست ...

دقیقا همینه ...

اول خودمون ضربه میبینیم

من توی دوستی اونم اوایلش ک رابطه خاصی باشوهرم نداشتم امتحانش کردم و براحتی پا داد.. بعدم انکار ک هدفم این نبوده و ...

الان بارها خواستم امتحانش کنم اما چون عاشقشم و اونم برام هیچی کم نمیزاره   عمرا دلم نمیخواد اگرم چیزی هس بفهمم ...   دلم میخواد دیدم بهش همین بمونه چون میدونم بفهمم هم جدا نمیشم ازش

این پست عکس اخر تو صفحه ۶ خیلی عجیبه !!!!

تا الان همش خودتون رنگ خاکستری بودید و همسرتان سفید

یه دفعه اینجا رنگ ها عوض شد 

از گوشی شوهرتان اسکرین گرفتید؟؟ مگه قهر نیستید؟؟

یا کلا سر کار گذاشتید ملت رو؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادامه نده دوستم براش بنوبس چون متاهلید از کارتون بدم اومد خودمو جای خانمو بچه هاتون گذاشتم .ویا ابنکه قیافه و طرز صحبتتون به دلم ننشست وتمامش کن.شما دوتا بچه داری بفکر اونها هم باش شاید تا الان از این کارها نکرده همسرتون٬ داری کار یادش میدی 

2731
مثلا من فهمیدم اهلش هست واقعا میگما دوتام بچه دارم ولی هیچ کاری نمیتونم بکنم نه اینکه زندگیمو از دست ...

متنفر نباش سعی کن ببخشی .. و اگه واقعا آدم خوبیه بخاطرش تلاش کن   و حرفتو بهش بزن

عزیزم خیلی بد نشده که ولی

کار خوبی نکردی همیشه وقتی ی خلعی باشه و یکی بیاد ازش سوء استفاده کنه ی زندگی میپاشه

فک کن اگه شما خودت نبودی و و واقعا ی زنه بود ک بهش پیام داده بود چی حالا شاید تا مدتها یادش نره ک یکی همچین پیشنهادی بهش داده تزدیک  شدی کبریت بزنی ب زندگیت

اینم واست بگم کلا هیچکش اونقدر پاستوریزه نیست ک فکر کنی

معلومه وقتی ی جنس مخالف واسه ی مرد پیام بده کنجکاو میشه و جوابش رو میده

واسه چی الان باهاش قهری

اتفاقا ب پیاماش توجه کن گفته زنمو دوست دارم ولی اون نه

الانم باهم قهریم

برو حلش کن انگار ک ذهنشو میخونی 

2738
این‌چه حرفیه ادمای کثیف و با حیوان خانگی مقایسه میکنی حیوونا پاک ومعصومن

منظور بدی نداشتم بله مسلمه که حیوانات بهتر از ادمهای بد هستن. منظورم این بوذ که  دیگه هیچ توقعی ارش ندارم

خب آخه چت با یه خانم که معلوم نیست کجای دنیاست به چه دردش میخوره؟؟ و اینکه شوهرم کلا حوصله نداره دو ...

نه بابا چیزی نبوده..اینا ی سری تبلیغه واس من مثلا بخاطر فیلترشکنم میاد...حتا واس من فیلم ی زن ک داره میرقصه میاد و هی پیام میده اگه میخوای با این زن چت کنی بیا تو سایت..شوهرت راست میگه..الکی اوقات خودت و اونو تلخ نکن عزیزم

معجزه هر روز اتفاق می‌افته:) همه ما غرق در مهربانی خداوندیم💕😇
این پست عکس اخر تو صفحه ۶ خیلی عجیبه !!!! تا الان همش خودتون رنگ خاکستری بودید و همسرتان سفید یه د ...

منم واسم عجیب بود😳

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
2706