2733
2734
عنوان

دیشب شوهرمو امتحان کردم ولی کاش نمیکردم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 305222 بازدید | 1348 پست

من امتحان کردم اتفاقا سریع گف ببین یه خانوم پیام داده  بیاببین کیه درسرنشه برام کلی ترسیده بود...هروقتم یه شماره غریب زنگ میزنه جواب نمیده میگه حوصله دردسرندارم به جاش من جواب میدم میبینم اقاست یکی ازدوستاشه 😀

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارتر واقعا چند روزه قهرین؟ 

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
احتمالش هست...عکس خودشم نصفه فرستاد فقط لبهاشو دیدم

استارتر جان شوهرت که خیلی هم پا نداده یا اینکه شک کرده یا اینکه فکر میکنه تو دوسش نداری و دلش از تو پر بوده میخاسته در و دل کنه با یکی

حالا واقعا قهرید

فکر کنم فهمیده شمایی خواسته اینجوری حرف هاشو بزنه

ولی هیچ وقت هیچ وقت نگو که شما بودی  

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
2738

به نظر منم فهمیده تویی که داشته اشکالاتتو میگفته

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
پس برو یاد بگیر اینستارو تا مشو بگیری منم میخوام فردا مچ گیری کنم 😏

ببینم کدومشون پامیدن😜استرس دارم😔حس میکنم فوری قبول میکنه،راستی برنامه ای هست که بشه پنهان کرد اینستارو؟

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

اسی این تابلوئه ک فهمیده خودتی 😂😂

هی میگه من اولین بارمه و اونجاش که میگه من اسممو بهت نگفتم در واقع داره دستشو رو میکنه ک شک کرده خودتی و اصلا عکستم واسه این میخواد ک ببینه تا کجا ادامه میدی

سارام، اعصابم ندارم  

به نظرم امتحان کردن مردا اشتباهه همشون عین همن فقط ادعا دارن وگرنه فقط کافیه یه زن پا بده به راحتی بند و آب میدن به هیچ مردی اطمینان نباید کرد

مطمئنم به زودی همه مشکلاتم تموم میشه و لبخند زندگی رو میبینم، چون از ته دل حضور خدای مهربون رو تو تک تک لحظه هام حس میکنم😍

شوهرتون چیز بدی نگفته ..

انگار یکم از شما دلخوره😁نوشته ک دوست دارع ولی شما دوسش ندارین ...شاید ابراز علاقه نمیکنین ک همچین برداشتی داشته .🙄

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  
2706