2733
2734
عنوان

دیشب شوهرمو امتحان کردم ولی کاش نمیکردم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 305221 بازدید | 1348 پست
دوستت به شوهرش گفت عکس از چیزت بده؟

ن شوهره به دوستم که داشته امتحانش میکرده گفته..گفته اسمم بنویس روش عکس بده ببینم دختری یا دروغ میگی

اِسم"تُــــMـــو♡"مُوندگارتَرین "کَلمــAــــهِ"دنیایِ منه..!🌸💫
میگفته اسمم بنویس روش بندازببینم واقعا دختری😕😕

من بودم این مردو برای همیشه رها میکردم نه برای خیانتش... برای عقل ناقصش 

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بودم این مردو برای همیشه رها میکردم نه برای خیانتش... برای عقل ناقصش 

همون مگه مردام چیز دارن😂😂😂

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2731

نبايد امتحانش ميكردي 

ولي الان يجووري دهنشو صاف كن حامالو تا بفهمه هالو نيستي😡

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
من‌ میخام‌ اینستا‌ نصب‌ کنم‌ همسرم‌ نمیزاره‌  نمیدونم‌ چرا‌ بدش‌ میاد  اخه

برعکس من اینستا دارم نامزدم با کلی فالوور اینستاشو پاک کرد البته مجبور شد دیگه هم نیومد

▷◉────────۰۰:۰۰
2738

یه خوشکل وقتی اسی عکس گزاشت منو بلایکه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
یا خدا دوستت چیکار کرد؟طلاق گرفت؟

اره بابا..میگفت بهش شک کرده بودم گفتم ببینم پامیده یانه دیدم بلهههه ...دوستمم قشنگ رفته بود شهرستان .شوهرشم میگفته خونه مجردی دارم میای پیشم😕😕بعدا که لورفت میگفته من میدونستم تویی

اِسم"تُــــMـــو♡"مُوندگارتَرین "کَلمــAــــهِ"دنیایِ منه..!🌸💫

ی دفعه گفتی سلام بیا مکان؟مطمعن باش فهمیده تویی

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2706