2737
2734

من خودم پلی کیستیکم همسرمم مشکل داشت رفتیم دنبال کارای ایوی اف همه کاراش رو هم کردیم یه ماه قبل از کاشت طبیعی حامله شدم به نظرم کلن بیخیال باشی حامله میشی من فقط همون ماه مطمعن بودم که باید برم کاشت وفکر اینکه خودم حامله شم ونداشتم که شد

خدایا شکرت🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودم دخترمو معجزه زندگیم میدونم میدونم خدا جواب گریه ها مو داد، کاش قدرشو بدونم    

ما خیلی ضعیفیم ..حالا خودم دارم میرم پیاده روی تا بعد رمضون بعدش برم ای وی اف ..شوهرمم خیلی ضعیفه اسپرمشو فریز کردیم

ما خیلی ضعیفیم ..حالا خودم دارم میرم پیاده روی تا بعد رمضون بعدش برم ای وی اف ..شوهرمم خیلی ضعیفه اس ...

شوهر من واریکوسل داره هر جا رفتیم دکتر گفت امکان نداره خودتون باردار بشین باید از روش های کمکی استفاده کنین، خودمم که از رو پریودی خیلی خرابم 

خدایا شکرت🌹
2738
یادم نیس ولی یهویی خیلی ضعیف شد نمیدونم چرا ..

گوشی موبایل رو بیضه نزاره

آب خنک روزانه ده دقیقه هر بار دستشویی رو بیضه بگیره خنک کنه 

و معجونهایی که به تقویت اسپرم کمک میکنه شما درست کنید بهشون بدید بخوره 

مثلا معجون فنجیوش 

کرده نخل خرما روزانه باعث میشه اسپرم سازی داشته باشه 

گوشی موبایل رو بیضه نزاره آب خنک روزانه ده دقیقه هر بار دستشویی رو بیضه بگیره خنک کنه  و معجو ...

گوشی موبایلش ک همیشه موقع رانندگی اونجاشه ...بقیهشو حالا میگم رعایت کنه ببینم چ میشه..