2733
2734
عنوان

بیاید از نحوه اشنایی با عشق یاهمسرتون بگین!

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 73 پست
فامیلمون بود،شمارمو گیر آورد بهم پیام داد،استارتش از اونجا بود

الان ازدودج کردین؟

❤خدایا شکرت بابت تمام لحظه هایی که کم آوردم ولی دستمو گرفتی و رهایم نکردی...❤

محل کارم 

چندباری اومد رفت تا یهو یچیزی گفت راجع به سختی زندگی و اینا گفتم با همسرتون مشکلی دارین؟ ذوقمرگ شد گفت من مزدوج نشدم هنوز😑اگه مایلین با من مزدوج میشین؟😐😐😐

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همسایه بودیم بعدها فهمیدم بابرادرم تو یه مهدکودک بودن ومن بچه بودمم دیدمش😍😍

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
عاشقش نشدم....حتی در حد علاقه هم نبود اون علاقه مند بود الان تمام زندگیمه

عزیززززم خوشبخت باشین انشالله

اگر با منین بله

نه خودمو گفتم با همسرم توو دانشگاه اشنا شدم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740
تو نت آشنا شدیم چند سال پیش ولی نشد که بشه... هر دو هنوز مجردیم

چرااا

اگه دوست داری بگوعزیزم

الان ازدودج کردین؟

آره😊یه دختر یه سال و نیمه هم داریم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

ما توی کشتی تایتانیک بودیم 😅😅😅😅

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2706