2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم واقعا ترسناکه خودم بعد از اینکه همه چیز جمع و جور شد و .... کلی گریه کردم خدا به برادرم خیر ...

من تمام عمرم دنبال این چیزا بودم.علاقه ی زندگیم  دنبال کردن فیلمو کتابای به شددددددت ترسناک وانجام دادنشدن.ادامه بده من روحیم سازگاره😁

اگه کارتوخونه 😍میخوای تاپیکامو ببین.😘👌

بعضی بچه ها اینجورین از قصد خرابکاری میکنن

منم چندتا از این موارد دیدم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2728
بزارادامشومن دارم مشتاق دنبال میکنم

عزیزم ادامه خاصی نداره

فقط امروز اتفاقاتی واسم افتاد که چشمم خیلی باز شد

خانم همسایه مون میگفن به شدت دختر خطرناکیه مراقبش باش

میگفت  داییش یعنی پسر پیرزنه همسایه مون پارسال ۶ ماه بخش روانی بستری بوده

2738
عزیزم ادامه خاصی نداره فقط امروز اتفاقاتی واسم افتاد که چشمم خیلی باز شد خانم همسایه مون میگفن به ...

واقن ادامه نداره🙁چقدضایع شدم.خوب گلم اینکه ترسناک نیست.این عکس العملهای دختربچه ای هست که تربیت درست نشده ومتاسفانه ذات شروری هم داره

اگه کارتوخونه 😍میخوای تاپیکامو ببین.😘👌

دو هفته پیش بهاره توی راهرو داشت چاغاله میخورد

پسرم رفت پیشش

شوهرم چند ثانیه بعد پشت پسرم رفت بیرون 

دیده بود که بهاره میخواد توی چشم پسرم نمک بریزه

تا شوهرمو میبینه خودشو جمع میکنه و قربون صدقه پسرم میره

عزیزم واقعا ترسناکه خودم بعد از اینکه همه چیز جمع و جور شد و .... کلی گریه کردم خدا به برادرم خیر ...

یه بچه ده ساله.... اصلا نزار بچه هات برن... به مادربزرگش هم تذکر بده که براتون مشکل ساز نشه و توی ساختمون میبینیم محل ندین....

به نیت برآورده شدن حاجتم یه صلوات... بچه دار نمیشم،دوقلو میخام یه دختر و یه پسر...  
خرابکاری یا آزار و اذیت

هم خرابکاری هم آزار

مثلا دوستم یه پسر ۱۱ ساله داره وقتی دخترش به دنیا اومده بود یه بار گذاشته بود رو تخت پسره بخوابه 

رفته بود تو اتاق دیده بود پسره زیر تخت خوابیده رو شکم و پاهاشو  محکم میکوبه به تخت

دختر همسایه ی مامانم اینا ۹ سالشه مامانم میگه اگه کفش دم در بزاریم میاد کلی رو کفشارو لگد میکنه و تف میکنه

پسر خواهرشوهرم ۱۰ سالشه اگه چیزی که بخواد و ندی چاقو برمیداره فشار میده به گردنش

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2706