2737
2739

من یادمه یه بار مایع طرفشویی با اب قاطی کردم که باهاش حباب درس کنم 

بعد طرزشو نمیدونستم 

کشیدم تو نفسم 

تا یه هفته حالم خراب بود همش بالا میوردم هنوز مزش یادمه عووووق🤢🤢🤢

خواهرزادم تو بچگیش لوبیا گذاشت تو دماغش 

اونجا خیس خورد باد کرد مماخش

یه بارم مرگ موش خورد  

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رفتم با مایع دسشویی مدفوع ام را شستم ببینم سفید میشه یا نه

نتیجه ای گرفتی؟😂😂😂

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍
2738

خونه بابابزرگمینا مهمون بود من و داداشمو فرستادن تو اتاق که جلو دست و پا نباشیم منم حوصلم سر رفت تلفنشونو زدم تو پریز برق ببینم چی میشه یهو ترکید صدا داد همه ریختن تو اتاق منم انداختم گردن داداشم هنوزم همه فکر میکنن کار داداشم بوده چون کوچولو بود نتونست از خودش دفاع کنه😂 واسه اولین باره دارم اعتراف میکنم که کار من بود🤚😂

ما بچه بودیم پسرا دخترا جمع میشدیم فوتبال بازی میکردیم منم یاد گرفته بودم شوت میزدم توپ حسابی بلند میشد و بلند پرت میشد,یدفه تو حال خونه توپو پرت کردم خورد به مهتابی از سقف افتاد زمین خورد شد,خخخ منم خشکم زده بود,بعد فرار کردم هفت سوراخ قایم شدم 

داروهای متقضی رو له کردم ، باهاشون محلول درست کردم ، دادم پسر عمم خورد

نیم ساعت بعد روی تخت بیمارستان در حال شستشوی معده بود و یک هفته بیمارستان بستری بود😑

ماما ام .پیج اینستاگرامم midwifery.motahare

خرابکاری تو بچگی نداشتم 

تو بزرگسالی ۲ بار جیش کردم به خودم جلو همه

یه بار از شدت خنده 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یه بارم خیلی دستشویی داشتم بعد کلید خونمون گم شده بود پیدا نمیشد😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

رفته بودیم روستاعروسی اونجا نفت بود توحیاط دستم کردم توش گیرکرد نگو داره پوستش کنده میشه هی میکشم درنمیاد دادزدم اومدن دراوردن گوشتم رفته بود کلا استخون ارنجم معلوم بودیعنی چه عذابی کشیدم..عقل نداشتم انگار خنگگگگ

اِسم"تُــــMـــو♡"مُوندگارتَرین "کَلمــAــــهِ"دنیایِ منه..!🌸💫
2706