2733
2739
عنوان

قورمه سبزی و قیمه با " مرغ "🤢😷

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرمه سبزی رو با سینه مرغ درست کن .مرغ رو جدا بپز .قرمه سبزی رو جدا .بعد مرغ ب قرمه سبزی اضافه کن .ب ...

ممنونم😙😙😙

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
قورمه سبزی با بوقلمون خوشمزست

بوغلمون هم از بوش بدم اومده☹ 

فقط مرغ میخورم😐

جالبه سر بارداری قبلیم اسم مرغ میامد من بالا میاوردم و بقیه رو میخوردم راحت🤣🤣🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2728

من قبمه باسینه مرغ میپزم معرکه میشه

حتمادرست کن

مطمئن باش عالی میشه

فقط بعدازتفت مرع وپیازت ،رب و لپه هم تفت بده وهمزمان بذاربپزه...دیگه نمک وفلفل سیاه وزردچوبه وزعفرون ولیموعمانی ام که فراموش نشه

2740
من قبمه باسینه مرغ میپزم معرکه میشه حتمادرست کن مطمئن باش عالی میشه فقط بعدازتفت مرع وپیازت ،رب و ...

هوس کرانچی هم کردم 😁😁😁

غذای به اون اصیلیو ورمیدارن دمِ دستیش میکنن با مرغ😒

کی دلش نمیخواد این غذای اصیل رو با گوشت بخوره،،،ولی کی داره گوشت کیلویی صد بگیره

والا با همون مرغ کیلویی پانزده تومان هم درست کنیم شاهکار کردیم

کی دلش نمیخواد غذای اصلی رو با گوشت بخوره،،،ولی کی داره گوشت کیلویی صد بگیره والا با همون مرغ کیلوی ...

قبول دارم سخت شده واقعا 

ولی اصلِ غذا با گوشته 

با مرغ درست بشه دیگه اسمش قرمه سبزی نیست😂