2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دکتر محمد گلی ونک

والا عزیزم من تجربه ندارم که راهنماییت کنم ولی خوب چون خیلی صورتت کوفته میشه چشات و زیر چشات ورم میکنه بعید میدونم بتونی برگردی حداقل یه روز باید بمونی

درنزن، رفته ام از خویش کسی منزل نیست...
والا عزیزم من تجربه ندارم که راهنماییت کنم ولی خوب چون خیلی صورتت کوفته میشه چشات و زیر چشات ورم میک ...

کسی رو ندارم نمیدونم اول تصمیم گرفتم تنها باشم نرم ولی میترسم سختم باشه دوتا پسر شیطون دارم

کاربری قدیم هستم 😧😧کاربری قبلیم ترکید😭😭😭
2738
تا ۴۸ساعت یخ بذار اصن کبود نمیشه چشاتو صورتت.عینک یخ خیلی خوبه.اگه نذاری چشات کلا کبود میشه

عینک یخ که امروز مطب دکتر بهم داد البته فعلا عمل نمیکنم ولی گفت حتما صبح روز عمل بزار یخچال یخ ببنده بیار باخودت

کاربری قدیم هستم 😧😧کاربری قبلیم ترکید😭😭😭
کسی رو ندارم نمیدونم اول تصمیم گرفتم تنها باشم نرم ولی میترسم سختم باشه دوتا پسر شیطون دارم

نه تنها چیه. حتما باید کسی همراهت باشه . دختر عموم که عمل کرد انقد صورتش کوفته شده بود مامانشو بردن تو اتاق عمل که کمپرس یخ بذاره زیر چشش

درنزن، رفته ام از خویش کسی منزل نیست...

هرگز نه! 

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2706