2733
2739
عنوان

اولین خواستگارم رفت😒

2915 بازدید | 61 پست

آدما حق انتخاب دارن همون طور که من دارم اجبار نیس همه منو بخوان ولی اولین بار بود خواستگار قبول کردیم😒رفت خبری ازش نشد😒ن اینکه منتظر باشم از اینکه خودم مشکل دارم ناراحتم😭من خیلی دل نازکم😭😭😭😭هر چقدر هم بی خیال باشم احساس میکنم بی لیاقتم😒

فقط تو اینجوری نیست همه برای اولین خواستگاراشون که میره ناراحت میشن بعد عادت میکنی😁

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم این اتفاقا برام افتاد

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2728

دوراشونو بزنن میان

نگران نباش 

الان دختری که سنتی رو راه بده کمه

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2738
خب حست طبیعیه همه همین حس بهشون دست میده منم یه خاستگار داشتم ده روز بعد زنگ زدن انقد حس بدی داشتم ا ...

آ منم هشت روز گذشته خبری نی مامانم میگه عروسی دارن کار دارن و.....زنگ نزدن اما من ناامیدم😒آ این ناراحت میشم من بیست سالمه اون 34.همچین سنی منو نخواسته😒لا قل آدم زنگ بزنه منتظر نمونه طرف😒

دقیقا منم دو ماه پیش،خانوادم برای اولین بار خاستگار راه دادن.وقتی اومدن ظاهرا که خیلی زیاد پسندیدن بماند حالا که شازدشونو با خودشون نیاورده بودن😕اما رفتن که رفتن

منم با اعتماد به نفس کامل گذاشتم به حساب اینکه خودشون فهمیدن که در سطح من نیستن😂

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
2706