2733
2739
عنوان

شوهرم دوستم نداره+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 13772 بازدید | 103 پست
صب تا شب سر کار با گوشی حرف میزنه. شر درست نمیشع.خر تر ازین حرفاس ک بفهمه منظورم چی بوده

خب پس بيچاره به حد كافي با تل حرف ميزنه، نميدونم ، ولي من كه زنم اگه كسي اين حرفا رو بزنه و اين حركاتو در بياره واقعا باهاش بهم ميريزم چه برسه به مردا كه فوق العاده كم صبر و تحمل ترن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه طور مردا تا بی محلی یا کم محلی می بینن خیانت می کنن  همه هم میگن حق دارن  زن که خیلی ...

دوس داشتم شب عیدی بیاد دنبالم بریم یه دور بزنیم بیرون

اما هیچی حالیش نیس.رفت چپید تو خونه

می دانم که روزهای خوبی در راه است
اینارو گفتم جواب بده اما بازم جواب نداد

عزیزم یا خیلی کم سن هستی یا خیلی بی سیاست!

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2731

عزیزم یکباربهش گفتم انقدر بهم محبت نمیکنی که به یکی دیگه پناه میبرم یک ماه انقدر اذیتم کرد که کارم به بیمارستان کشید...منم الان فهمیدم که اینجورحرفارو نبایدبه مرداگفت

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
کی میگه ? واسه مردای مغرور اینطور نیست من چندوقته خودمو گرفتم بدتر شده که بهتر نشه

دقیقا.یه مدت زنگ نمیزدم پیامم نمیدادم.رابطمون سرد شده بود بشدت.همه اش هم بدتر میشد.این بی محلی رو اینجور ادما جواب نمیده

دوس داشتم شب عیدی بیاد دنبالم بریم یه دور بزنیم بیرون اما هیچی حالیش نیس.رفت چپید تو خونه

خودتو با چنین ادمی پیر نکن نمونشو تو فامیل داشتیم 

یه سال دو سال که نیست یه عمره 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
عزیزم یکباربهش گفتم انقدر بهم محبت نمیکنی که به یکی دیگه پناه میبرم یک ماه انقدر اذیتم کرد که کارم ب ...

این براش مهم نیس اینارو میگم

قبلا هم یه بار بهش گفته بودم اینجوری میکنی دودش میره تو چشم خودت.بازم جوابمو نداد.اصلا ب این حرف واکنشی نشون نداد

2738
این براش مهم نیس اینارو میگم قبلا هم یه بار بهش گفته بودم اینجوری میکنی دودش میره تو چشم خودت.بازم ...

خب چرا؟؟؟بازخوبه که...نامزدمن گفت توخیلی گ.و.ه میخوری یه فحشایی دادبهم

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
همه مردا این شکلین کلا کم حرف هستن فکر میکنی شوهرای دیگه دم به دیقه گوشی دستشونه تا با خانموشون صحب ...

ما عقدیم.

خب سه چهارروز یه بار همو میبینیم 

روزی یه بار حرف بزنیم فقط خب چه بدرد میخوره

این چه ازدواجیه

2706