2737
2734
منم مث شما تقریبا  هفته پنجم داره تموم میشه عزیزم بادام درختی اینا واسه چی خوبه؟

برا سفت شدن جا جنین وتشکیل قلب تو نت خوندم شلیل هم‌براقلب خوبه

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاءالله همه چیز به خوبی پیش بره و نی نیت رو صحیح و سالم بغل بگیری. نه قرار بود بره سونو ولی دیگه خ ...

مرسی عزیزدلم. انشااله که تو هم با خبرای خوب میای گلم.😍😘 

خدای مهربونم هرلحظه هزار بار شکرت❤🙏
2728
آب ونشاسته هم خوبه براى سفت شدن جاى بچه من تو حاملگيم ميخوردم

اوونو میتررسم بخوورم ولی موز وتخم مرغ میخورم

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
هوممممم. همه هم وقتی بیخیال میشن حامله میشن. منم میزنم به در بیخیالی ولی نمیشه😁همین الان داشتم ظرف ...

نمیدونی من چندبارتوهم بارداری زدم.ماه اول خصوصاکه دوهفته هم تاخیر داشتم

گوشیموخاموش میکردم شبا.یه مترهم ازخودم فاصله ش میدادم ومیخوابیدم‌این ماه ماه۷بود.هم چندروزه تاخیردارم هم نوک سینه هام سفت شده بود.فک کردم شد امابازهم نشده😟

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
2740

دوستان سلام

من نامزد دارم و رابطمون با کاندوم و بدون دخوله

تنبلی تخمدان هم دارم که حدود ده ماه قرص یاسمین خوردم ولی از اسفند سر خود قرصا رو قطع کردم،الان تقریبا یک ماهه که پریودم عقب افتاده و خیلی نگرانم

آیا قطع قرص تاثیری رو توقف پریود داره؟؟

عزیزم انشاءالله به زودی یه فرشته خوشگل قسمتت کنه. زیادی فکرت رو درگیر نکن من 4ساله که منتظرم.

باش عزیزم ممنون

توکل ب خدا

خدابه هردومون صبربده

خدایاشکرت که همسرخوبی نصیبم کردی🙏❤
نمیدونی من چندبارتوهم بارداری زدم.ماه اول خصوصاکه دوهفته هم تاخیر داشتم گوشیموخاموش میکردم شبا.یه م ...

آره دیگه دقیقا همه اینا توهم بارداریه. راهی که میشه به علائم بیخیال بود رو باید کشف کنیم. هر دردی رو میذاریم به حساب بارداری. اوفففففف

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
انشالله عزیزم ازبرج ۳سال ۹۷منتظرم خسه‌شدم خسههههه

مشکلت چیه عزیزم

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
دوستان سلام من نامزد دارم و رابطمون با کاندوم و بدون دخوله تنبلی تخمدان هم دارم که حدود ده ماه قرص ...

اره امکانش هست.ببین ماها همش داریم اقدام میکنیم نمیگیره بعد تو دخول نداشتی تازه کاندومم بوده انتظار داری بگیره.خواهر من هیچی نیست بی خود به خودت استرس نده

2706