2737
2739
سلام خوش اومدی؟؟ قرص مصرف داری؟؟

سلام عزیزم ممنون تا حالا نخوردم اما از پریروز دکترم متفورمین بهم داده و از ماه بهد گفته دوفاستون بخورم اما لکه بینیم کمتر شده اما خوب نمیشه خسته شدم به خدا😭😭😭

[QUOTE=94079779]سلاممم عزیزدلممممم یعنی تااااا یکم دور میشممم از اینجا اینجارو رو سر خودتو همش تقصی ...

😂😂😂😂😂

از همه بلااااتر خووودتی مشخصه داری رد گم میکنی تقصیر کس دیگه میندااازیااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلاااممم نازنییین جون خوبی گلممم؟؟😘😘🌹🌹 کم پیداااایی؟؟؟ خوبم عزیزدلممم اون فندقم نشون میده که خ ...

خب خداروشكر 😍😍

والا تا ميرم ميام ميبينم ٥٠ صفحه رفته جلو ديگه وقت نميكنم بخونم كلا جا ميمونن 🥴🤦🏻‍♀️ 

منم خداروشكر انگار اينماه وضعيتم يكم بهتره نسبت به ماهاي قبل كه هشك بودم اينماه ترشح دارم حس ميكنم ماههاي قبل تخمك گذاري نداشتم كه ترشحم نداشتم 🤷🏻‍♀️

مهربون باشيم 🥰❤️
امروز همكارم بهم ميگه چند روزه خيلي زرد و بي حال شدي خودمم احساس خستگي و بي حالي ميكنم😭😭😭😭

برو آز بده دیگه مردم از دلشوره ببینم نی نی داری یا نه😭😭😭

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
2728
چند وقت دیگه اینجا بمونم سرایت میکنه. نه خدایی بنده خدا آدم بدی نیست. در کل همه اشون بد نیستن. خب بل ...

امان از دست توو عحح😑😑😑

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
امروز همكارم بهم ميگه چند روزه خيلي زرد و بي حال شدي خودمم احساس خستگي و بي حالي ميكنم😭😭😭😭

من واسه خودم دلشوره ندارم چون هیچ کدوم از این علائمو ندارم. الان درگیر حاملگی تو شدم😂😂😂

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
حواس پرت نیست من زیادی زرنگ و بلام. همیشه دنبالمه ببینه تو گوشی چکار میکنم

چه جاالب😁😁شوهرمن میدونه اینجا میگه خوبه سرگرم میشی

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2740
😍😍😘😘😘 دیگهه از دستت درامان نیست😁😁

آره ازاول قرارداد داشتیم باهمم من گازش میگیریم لپ هاشوو

سلام منم اين ماهه ٤ اقدامم هست ولي خوب اين ٣ ماهه گذشته مرتب نبوده نزديكي هامون ايشالله خدا به همم ...

سلام عزیزم کیت کمک زیادی نمیکنه ولی شما ی روز درمیون اقدامتو داشته باش انشاا.. که زودی نتیجه مثبتتو میگیری🙏🏻🙏🏻

الان قد ی عدسه😁😁😁😁😍😍

عدسوو گاز بگیرررم😋😋😋💋💋💋

سلام عزیزم کیت کمک زیادی نمیکنه ولی شما ی روز درمیون اقدامتو داشته باش انشاا.. که زودی نتیجه مثبتتو ...

مرررسي عزيز - اره اين ماه ديگه بيخيال كيت شدم همينجوري دارم اقدام ميكنم

وااا تو که تازه پری بووودی 😳😳

شووهرم میگهه مگه چند روزه پری تمووم شده🙄🙄

مهسا ٣ تا بيبي چك منفي شدن يعني خراب بودن؟؟؟؟

آره خراب بوودن😁😁منو کشتی دختررر

آخخخی عزیززززم گیلانی هستی؟😍😍😍من رشتیم. البته الان مامان اینا کلاچای زندگی میکنن. میرم اونجا. تو ...

الهههه😍😍😍ماهم اصالتا رشتی هستیممم ولی لاهیجانیم💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻😘😘

2706