2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه میشه غصه نخور. آفرین به همین روال ادامه بدین. بهتون ایمان دارم. ولی جدی خوشم میاد ازتون واسه ر ...

والاه مال هدف هست مال شوهرم یه چی دیگه هست😁😁😁تو باغ حاملگی نیست خووششم نمیاد چوون اونموقع میمونه 😆😆😆😆

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
وااای من تخمه خیییلی دوووس😋😋😋

بخوور هنوز عنابم بخورر پوستش روشن بشهه 

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
فدای سرت حالا انشالله به زودی زود نتیجه اش رو ببینی

انشالاه من برا ای وی اف هم مشکل دارم باید درمان بشم بعد😔

نه دیجیتالیا میگن خیلی گرونه این جوری هم نیست..من سرچ کردم به اینا میگن بی بی چک خودکاری😁

آهاااان آره زنه داروخونه ایه گفت بهش میگن خودکاری. دمت گرم

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
حالا هرچی که هست پا میده 

آقا خداییش من پا نمیدم هنوز درمیرم خسته میشممم میگم بزار یک روز درمیان یکم اسپرم هات قوی بشن میگه نگران نباش قوی قوی هستن🤨🤨🤨

2706