2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارک باشه.نکنه حرف من درست درومد ودو قلوعه؟😆 آخه دوبارتخمک گذاری داشتی

ممنوونم گلممم قسمت شماها بشه انشاا... به زودیه زووود

نه اولی که باردار نبودم اصلا قبلش، این واسه تخمکگذاریه دومه😉

2728
علتیم نداری

روز 19 و 20 سیکلم درد پریودی و کمردرد زیاد داشتم. ولی از دیروز تا حالا همش برطرف شده. امروز احساس میکنم ترشحام زیاد شده. من هر ماه یه هفته مونده به پریود درد پریودیم شروع میشد ولی این ماه جز همون دردای زود رس فعلا هیچ خبری از درد نیست

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
ندا اينقدر گفتم يبوست ندارم ديروز پي پي م اينقدر سفت بود الان مقعدم درد ميكنه😜😂ولي در هر صورت بيبي ...

انشااا‌... که مامان خانومی و لقاحت دیر بوده🤩🙏🏻

نمیییری ساراااا کلی واسه حرفت خندیدمممم🤣🤣🤣

سارا زووور نزن چیزای نرم کننده بخور

2738
روز 19 و 20 سیکلم درد پریودی و کمردرد زیاد داشتم. ولی از دیروز تا حالا همش برطرف شده. امروز احساس می ...

منم این ماه برا اولین بار پنج روز پیش عضله های بازوم و پشتم و قفسه سینم بدجور گرفته بود تازه پَس فرداش هم عضله های پام گرفته بود و این که همون روزی که عضله های پام گرفته بود راه رفتم تا یه چند دقیقه بعد یهویی تخم دان هامو واژنم شروع کرد به تیر کشیدن اولش کم بود بعدش که به راه رفتنم ادامه دادم بیشتر و شدید تر شد وقتی ام نشستم خوب شد😕تازه دیروزم به اندازه ده دیقه راه رفتم یواش یواش وقتی رسیدم خونه مدارمو دراز کشیدم رحمم شروع کرد به تیر کشیدن و درد های هفیف یه سری علایم دیگه هم دارم

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
ممنوونم گلممم قسمت شماها بشه انشاا... به زودیه زووود نه اولی که باردار نبودم اصلا قبلش، این واسه تخ ...

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااي خدااااااااا ندا مثبت شد آزت ؟؟؟!!!😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 اي جااااااااانننننم مباركهههههههههههههههههههه عزييييييييززززم خيلييييييييييييييي ذوق كردم واااااي خدا ني نييييييي😍😍😍😍😍👼🏻👼🏻👼🏻👼🏻👼🏻 ايشالا به سلامتي بغل بگيريش فسقليه وروجكووووو😍😍😍

مهربون باشيم 🥰❤️
گلم بهتره بری شاید خواست ویتامینی چیزی بهت بده

من ماه پیش رفتم پیش دکترم. فولیک اسید برام نوشته میخورم. گفت اگه تا مهر باردار نشدی بیا آزمایش بنویسم برات. قبلا آزمایش دادم یه مقدار تنبلی تخمدان دارم ولی سیکلام با یکی دو روز اینور اونور تقریبا منظمه. گفت حامله شدی بیا برات ویتامین بنویسم

منم این ماه برا اولین بار پنج روز پیش عضله های بازوم و پشتم و قفسه سینم بدجور گرفته بود تازه پَس فرد ...

خیلی علائم داری شما. ان شالله که بارداریییی😍😍😍نی نی تو دلته. من همون دو روز که درد پریودی داشتم کشاله رانم و پشتم خیلی میگرفت. دردای عضلانی زیاد داشتم ولی خب خوب شدم. همش دراز میکشیدم و پتو مینداختم رو خودم که گرم شم دردام کمتر شه

2706