2733
2734
نهه نگفت ولی تخمکام ضعیفن وعفونت هست حامله بشم احتمال سقط دارم نمیدونم والاه چیکار کنم فعلا بی اقدام ...

اقدامتو داشته باش

به خدا توکل کن

ایشالله که میگیره

عفونت خفن نداری که وگرنه تو آزمایش و پاپ اسمیرت مشخص میشد

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
 اینم عکس بی بی چکمممم یعنی اررره نی نی تو دلمهه

آقا این زیاد مثبت هست🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقدامتو داشته باش به خدا توکل کن ایشالله که میگیره عفونت خفن نداری که وگرنه تو آزمایش و پاپ اسمیر ...

اقدام موند برا ماه بعد نیلوو اصلا آخه هیچ دردی ندارم باز قرص مصرف میکردم یه کم درد داشتم

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2731
[QUOTE=93370985]خووب کمکش کن بلد نیست یکم خودتو عقب بکش لب اینا برو والاه همه چی روهم من باید بگممم ...

عملیش و به شوهرت بگو نش. ون بده😂😂😂مگه من مردم نشون بدم😁😁

واااااي ندااااا عزيزمممممم قلبمممنو بخدا ريختتتت مو به بدنم سيييييخ شد تبريككككك ميگمممممم عاششششش ...

سارا انشالاه تو دل توهم باشه مثل ندی گریت بند نیاد 

2740
 اینم عکس بی بی چکمممم یعنی اررره نی نی تو دلمهه

واااااااااای خدا

منم به خدا دارم از ذوق گریه میکنم

خداروشکر

ایشالله هممون به زودی عکس بی بی مثبتمون رو بذاریم

تبریککککککک میگم عزیزم

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
مهسااااا الان عکسشو میزااارم گریم بند نمیاد میخواااام برم باز بی بی بخرم ببینم درستههه به شوهرم هنوز ...

وای خدا ندی مامان شدی عزیزم. ای جانم خدایا شکرت.

وای ندی شوهرت بفهمه ببین چه ذوقی کنه. انشالله همیشه اشکات از سر شوق باشه 

الهی شکر بابت معجزه ات

تا مطمئن نشم باورم نمیشه

مطمن باش علایمت خیلی خفن بودن خووونه جدید برات یووم داشت خدارو شکرررر خیلی مواظب خودت باش ها حتما هم زود برو آزمایش ودکتر 

واااااي ندااااا عزيزمممممم قلبمممنو بخدا ريختتتت مو به بدنم سيييييخ شد تبريككككك ميگمممممم عاششششش ...

مرسسی قربونت برم این لحظه رو واسه تک تکتون آرزو میکنم،هرچند هنوز خودمم مطمئن نیستم،تو دو دقیقه دوخط شد بعد کم کم پررنگ شد

عملیش و به شوهرت بگو نش. ون بده😂😂😂مگه من مردم نشون بدم😁😁

استاد دلت میاد دست رد بزنی به سینه ام.

وای مهسا چقدر خوشحالم بخاطر ندی. به حق عزیز زهرا به زودی به تو هم تبریک میگیم

مرسسی قربونت برم این لحظه رو واسه تک تکتون آرزو میکنم،هرچند هنوز خودمم مطمئن نیستم،تو دو دقیقه دوخط ...

ببین مطمئن باش مثبته شک نکن

الان بروآزمایش بده خب؟

ندددی واقعا برات خوشحال شدم مامان ندی😍😍😍انشالاه مال سارا هم مثبت بشه مال همه زود مثبت بشه

انشاا.... که سارا هم خبر خوش بده بهمون و حتی تک تک شماهاااا زود گی خبر خوب مامان شدنتونو بدین،هرچند مهسا من باید از سالم بودنشم مطمئن شم فعلا هیچی نمیتونم بگم

2706