2733
2734
من پریود بودم هاا روز 6 هستم الان😆😆😆😆 بقول آبج همم نمیشم با ویا حامله شد این ماه شوهرم خسته میاد ...

شوخی نکن.. اععع پس من از قافله عقب افتادم نمیدونستم  پریود شدی ای داد

خدایا به امید خودت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوخی نکن.. اععع پس من از قافله عقب افتادم نمیدونستم  پریود شدی ای داد

نه جدی ام😁😁😁من فعلا نمیتونم حامله بشم فولیکول ندارم ببین الان باید درد تخمک گذاری داشته باشم ولی هیچی به هیچی حتی ترشح هم ندارم

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2728
@anisamahsa     مگه دکتر گیاهیه بهت گفت تو این ۷ماه اصلا اقدام نداشته باش؟

نهه نگفت ولی تخمکام ضعیفن وعفونت هست حامله بشم احتمال سقط دارم نمیدونم والاه چیکار کنم فعلا بی اقدام موندم

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
منم که دیگه دارومو قطع کردم😟 رفت واسه شهریور ایشالا

تا میتونی تااونموقع خودتو تقویت کن تو مشکلت چیه

نمیری دخترر منم هلوو دوست دارم البته رانیشوو شاید کاندوم هلوو هم خوشمزه باشه😁😁😁😁

كاندومش خوشمزه ترهههه،بستني كيم با طعم هلوووو🙈🙈🙈🙈

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2740
كاندومش خوشمزه ترهههه،بستني كيم با طعم هلوووو🙈🙈🙈🙈

نمیرری دخترررر واااای خدااا عجب شیطونی توو خدا به داد شوهرت برسه😂😂😂

پس منم اميدوار نباشم،ترشحاتم دوباره سفيده تخم مرغي شده...احتمالا قراره پري شم

والاه بااش داا 

نه جدی ام😁😁😁من فعلا نمیتونم حامله بشم فولیکول ندارم ببین الان باید درد تخمک گذاری داشته باشم ولی ...

علایم رو که منم اصلااا ندارم... حالا تو اقدامتو کن ببین چه میشه

خدایا به امید خودت ...
ساراااا احتمالااا مامان خانوووم شدی دختررررر😍😍

الهييييي آمييييين كه اينجوري باشه😂😂😂😂نداااا چند روز از روزي كه دكتر بهت گفت تخمك گذاري داري گذشته؟؟؟دو هفته شده؟؟؟

ميكم ترشحاتت قطع شد؟؟؟ من هنوووووز ترشحات دارم از ١٥-١٦ سيكلم تا پريروز لوسيوني شد باز دو روزه سفيده تخم مرغي شده...حوصله اينكه برم سونو هم ندارم هم اينكه اينقدر سرم سلوغه اصلا وقت سونو نميكنم برم..ولي پاك گيج شدم كه چه خبره...شايد قراره پري خانم عنتر باز بياد كه اينجور ترشحات دارم

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
اخه حس میکنم علایم پریودی دارم بعدشم که ییبی چک منفی بود 😞

خب منم کاملا علائم پریودی دارم ،شنبه هم موعدمه ،اما امیدوارم....بیبیچک نزدم ..ترجیح میدم صبر کنم اگه هم شدم یکبار تو ذوقم بخوره.انشالله که جواب میگیریم عزیزم فعلا خودتو درگیر نکن . چند وقته اقدامی؟؟من اولین ماهه که اقدام میکنم

2706