2737
2734
نه هنوز تخمکگذاریم هفته بعده روزای شنبه تا سه شنبه منم میخوام یه روز در میون برنامه داشته باشیم آخه ...

عه هنوز نشده تخمکگذاریت😁فک کردم شده😉همون ی روز درمیون اقدامتو داشته باش عزیزم،انشاا.. که این ماه مامان میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم آخه من پیش دکتر زنانم نرفتم دیگه اون که بهم گفت این ماه پیشگیری کن ال دی بخور،منم باهاش قهر کر ...

خب بالاخره باید باهاش آشتی کنی دیگه😁انشاا.. که این ماه مامان میشی و میری پیشش آشتی میکنی😉عهه نگفتی پس سوال کن بعد چون انتی بیوتیکت قوی باشه خوب نیست نگفت تا کی بخوری؟

2731
عزیزم آخه من پیش دکتر زنانم نرفتم دیگه اون که بهم گفت این ماه پیشگیری کن ال دی بخور،منم باهاش قهر کر ...

بپرسی خیلی بهتره تا مطمئن شی یا تو گوکل سرچ کن ببین چی نوشته درموردش

من از این میترسم سقط ناخوداگاه باشه

در مجموع در ۶۰٪ سقط‌های خودبخود سه ماههٔ اول اختلال کروموزومی مانند (تریزومی‌ها ی اتوزومی ۱۶٬۲۱٬۲۲، مونوزومی ۴۵x، تریپلوئیدی، تتراپلوئیدی، ترانس لوکاسیون، موزائیسم) وجود دارد

• علل مربوط به والدین: عفونت، سیگار کشیدن، مصرف قهوه اتانول، داروها
  • این علل سقط نا خودآگاهه گفتم شاید به دردت بخوره  
خانوما شما رو به خدا بیاین اینجا به هم انرژی مثبت بدیم حال همو خوب کنیم به خدا وقتی من میام میبینم ب ...

خداروشکررر بچه های این تایپیک اصلاااااا تاامید نمیشن و نیستن و با روحیه و انرژی قوی ای هستن برای مامان شدن و اگه هم نشه هم به خودشون هم بقیه رو به آرامش دعوت مبکنن،عزیزم بشه که چه خوب خدامون لطف داشته اگه هم نسه بازم شکر که شاید مصلحت بوده و نباید ناامید شد انسان به امید زندگی میکنه ماهم واسه مامان شدنمون ی هدف داریم که باید به هدفمون برسیم و با ناامیدی و روحیه ضعیف که نی نی نمیاد تو دلمون پس توکلت بخدا باشه و انشاا.. که هرچی خیرو صلاحمونه برا همگی پیش بیاد

خانوما شما رو به خدا بیاین اینجا به هم انرژی مثبت بدیم حال همو خوب کنیم به خدا وقتی من میام میبینم ب ...

خوده من بی بی هام منفی بوده و هنوز پری نشدم و هیچ گونه علائم پری  هم ندارم و بلاتکلیفم با اینکه قرص مصرف نمیکنم و باید فردا برم دکتر ببینم چی میگه 

2738
منم توی سونو کیست های 4و5 هردو تخمدان داشتم. وآزمایش ذخیره تخمدان هم دادم که عددش بالای 9 بود.  ...

من چند ماه عزیزم.میگم خیلی ورزش کردم و خیلی چیزها رو از غذاهام حذف کردم .پیاده روی هم خیلی کردم.اینا به من که خیلی کمک کرد.الان مرغ ها همه هورمونی هست...فست فود ها....روغن...سویس و کالباس... من همه رو چند ماه حذف کردم و ورزش کردم

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
پس قطعش میکنم، ولی این عفونت کوفتی رو چیکارش کنم،آخه میگن عفونتم مانع بارداری میشه که

من ماه اولی که رفته بودم چکاپ احساس کردم یکم عفونت دارم که بهم مترونیدازول داد گفت اقدامم داشته باش حتی کسایی که اوایل بارداری هم باشن دکترا بهشون این قرصو میدن چون مانعی نداره و به جنین ضرر نمیرسونه

من چند ماه عزیزم.میگم خیلی ورزش کردم و خیلی چیزها رو از غذاهام حذف کردم .پیاده روی هم خیلی کردم.اینا ...

خواهرم بنده خدا اضافه وزن نداره.وروزانه پیاده روی هم میکنه. فکر نکنم سالی یه بار سوسیس و کالباس و فست فود استفاده کنه. مرغم چرا مجبوره دیگه. فعلا یه سری دارو گیاهی استفاده کرده فردا سونو بده ببینم چی شده. دعاش کنید خیلی سخته که هرچندماهی پریود بشی.دیگه اعصاب برای آدم نمیمونه.من خودم چند روز عقب و جلو میشه چقدر عصبی میشم خدا به فریاد خواهرم برسه که چند ماهی یه باره

2706