2733
2739
چند دوره دوفاستون هم خوردم..ولی نتیجه نگرفتم.

در ضمن دیگه ترشح هم ندارم.دعا کنید با این همه دارویی که خوردم  نینی اومده باشه توی دلم.

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامون رو به آدمایی بگیم که تا حالا نديديمشون !😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه از وقتت گذشته یه بی بی چک بزن دیگه    انشاالله که بارداری

به شوهرم گفتم امروز داره میاد بیبی چک بخره.ولی میترسم بزنم منفی باشه.خستم از بس بیبی چک منفی دیدم.

خیلی ممنونم عزیزم از راهنماییت آره من خودم بدنم خیلی ضعیف بود یه دوره دکتر واسم well womanنوشته بود ...

اره بگير بخوره خوبه شوهره منم خيلييي لاغرو ضعيفه هميشه هم بيحال و خسته بود اينو خورد همزمان باهاش زينك ويتامين سي هم خورد اصن شدييييد انرژي گرفته بود خيلي روش تاثير داشت حالا نميدونم كدومش بيشتر

حالا شوهرم اگه اينماهم باردار نباشم باز بايد بره از اسپرم بره پيش اورولوژيست ببينيم وضعيتش بهتر شده يا نه

مهربون باشيم 🥰❤️
2731

منم سه 4 ماه پیش مثل شما بودم هر ماه میگفتم این ماه دیگه میشم 17 فروردین آزمایشم  مثبت شد ولی خوشحالیم تا 28 فروزدین بود که فهمیدم خارج از رحم بوده وقتی دکتر احمق با اون طرز بیانش بهم گفت ریختم بهم و اشکم بند نمیومد الان سقط شده ولی نابودم کرد تا سقط شد الان نمتونم اقدام کنم و کلی هم افسرده شدم تو رو خدا بهش اصلا فکر نکنید هر چی خدا خواد همون میشه خیلی سخته اگر خدایی نکرده مثل من بشید 

انشاالله که این ماه بشه چون الان دقیقا تو روزای تخمک گذاریم اگه نشد باید این ماه بره واسه آزمایش دیش ...

انشالا كه همين ماه جواب مثبت ميگيري و ني ني مياد تو دلت هم شما هم همه منتظرا هم من🥰🙏🏻

مهربون باشيم 🥰❤️
من پلی کیست نیستم. ولی منم کپسول اووابوست و متفورمین و کلومفین و نانو دی وفولیک اسید و اس ا رو میخو ...

بي علائميم خودش علامتيه 😂❤️ انشالا كه بارداري كلييي اميد داشته باش

اولين روز اخرين پريت كي بوده ؟؟

مهربون باشيم 🥰❤️
بي علائميم خودش علامتيه 😂❤️ انشالا كه بارداري كلييي اميد داشته باش اولين روز اخرين پريت كي بوده ؟؟

۸ اردیبهشت

2738
سلام باراناجان. منم پلی کیستم. شما آزمایش ذخیره تخمدان دادین برای تشخیص پلی کیست یا فقط سونو بود.&nb ...

سلام عزیزم من سونو دادم.کیست های 2 و 3 میلیمتری خیلی زیاد داشتم

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
منم سه 4 ماه پیش مثل شما بودم هر ماه میگفتم این ماه دیگه میشم 17 فروردین آزمایشم  مثبت شد ولی خ ...

عزيييزم غصه نخور خواست خدا بوده انشالا خودش خيلي زوووود يه فرشته نازو سالمشو ميزاره تو بغلت 👼🏻❤️❤️

مهربون باشيم 🥰❤️
عزيييزم غصه نخور خواست خدا بوده انشالا خودش خيلي زوووود يه فرشته نازو سالمشو ميزاره تو بغلت 👼🏻❤️❤️

ان شالله واسه همه کسای که منتظر هستن همین جوری بشه ولی اینقدر الان حال روحیم بد هست که اصلا بخوامم نمیشم همه روزم شده گریه و غصه خوردن 

ان شالله واسه همه کسای که منتظر هستن همین جوری بشه ولی اینقدر الان حال روحیم بد هست که اصلا بخوامم ن ...

عزیزم امیدت به خدا باشه.ایشالله هرچی زودتر بیای بگی نی نی اومده تودلم😘😍

ان شالله واسه همه کسای که منتظر هستن همین جوری بشه ولی اینقدر الان حال روحیم بد هست که اصلا بخوامم ن ...

با غصه فقط خودتو بيشتر داغون ميكني بايد قوي تر از قبل خودتو تقويت كني كه يه مامان قوي بشي

مهربون باشيم 🥰❤️
منم سه 4 ماه پیش مثل شما بودم هر ماه میگفتم این ماه دیگه میشم 17 فروردین آزمایشم  مثبت شد ولی خ ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم.به خودت برس و صبر کن ایشالله مامان میشی

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
2706