2733
2734
آره خیلی واجبه منم آنتی بادی سرخچه رو دارم ولی ابله مرغان نگرفتم به نظرتون برم واکسنشو بزنم?

بزنین بهتره عزیزم.من خودم چون رفت و آمدم زیاده و بیرون زیاد هستم میدونستم بعدا میخوام همش استرس داشته باشم زدم که خیالم دیگه راحت بشه

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدون دارو يا با دارو؟ اخه منم پلي كيستيكم بدون دارو از ٤٥-٦٠ روز يا حتي گاهي بيشتر هم ميشه دوره م ...

عزیزم من قبلا پلی کیستیک بودم2سال پیش.دکترم گفت دارو نمیدم با ورزش و تغذیه خوب شو.منم ورزش کردم .پیاده روی کردم و خیلی از غذاهای هورمونی رو مصرف نکردم به جاش رفتم رو میوه و سبزجات 3ماهه مشکل کیستم حل شد

2728
پس قطعش میکنم، ولی این عفونت کوفتی رو چیکارش کنم،آخه میگن عفونتم مانع بارداری میشه که

عزیزم شما اول باید سلامت خودت رو اوکی کنی بعد برسی به نینی دار شدن.دوره قرصتون رو بگذرونید 

من از دیشب قرص خارجی براشوهرم گرفتم برا حرکت بیشتراسپرمش بنظرتون چندروز طول میکشه اثرکنه سرعتش از رنج 2 تاکمتره

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
nazaniiin_banooo چطوری عزیزم ؟خوبی؟؟ کم پیدایی؟ از پریودیت چه خبر منکه هیچ علایمی ندارم تو چی؟

من خوبم خداروشكر تو خوبي

چندروز نت نداشتيم نبودم

هيچي سلامتي منم برعكس ماه هاي پيش هيييييچ علائمي ندارم نه از بارداري نه از پري

اين يه هفته هم بايد صبور باشيم ببينيم چي ميشه

مهربون باشيم 🥰❤️
من از دیشب قرص خارجی براشوهرم گرفتم برا حرکت بیشتراسپرمش بنظرتون چندروز طول میکشه اثرکنه سرعتش از رن ...

من يجا خوندم اسپرماي جديد ٣ ماه طول ميكشه توليد بشن حالا نميدونم اين قرصايي كه شوهرامون ميخورن تاثيرشو رو همون اسپرما كه هست ميزاره يا اسپرمايي كه سه ماه بعد توليد شدن🤔

مهربون باشيم 🥰❤️
2740
من يجا خوندم اسپرماي جديد ٣ ماه طول ميكشه توليد بشن حالا نميدونم اين قرصايي كه شوهرامون ميخورن تاثير ...

پس من تا سه ما بیخیال بچه بشم😳🤔🤔🤔

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
نه باباااا تلاشتو بكن ميشه به اميد خدا به دكتري چيزي اگه دسترسي داري بپرس شايد رو همين اسپرما تاثير ...

دکترم موند براماه بعد خدا کنه این ماه هم چشمم آب نمیخوره

من كه يه حس بيخيالي عجيبي اومده تو وجودم ماه پيش تاالان دوتا بيبي چك زده بودم اينماه اصن هيچ عجله ا ...

تو طبیعی داری اقدام میکنی یا با دارو؟nazaniiin_banooo

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامون رو به آدمایی بگیم که تا حالا نديديمشون !😞
پس قطعش میکنم، ولی این عفونت کوفتی رو چیکارش کنم،آخه میگن عفونتم مانع بارداری میشه که

ببنیم زاج سفید شنیدی مصرف کردی من خودم نه ها دختر خالم مصرف کرده بود میگفت عفونت و تیکه تیکه میاره بیرون معجزه میکنه باید دو سه تا زاج و بندازی تو دو سه قاشق آب , آب بشه بعد با اسپری واژینال استفاده کنی من خودم الان نه بعد اینکه عروسی کردم اوایل خیلی اذیت شدم عفونت گرفته بودم همراه با سوزش از بتادین واژینال استفاده کردم خوب شدم

عزیزم من قبلا پلی کیستیک بودم2سال پیش.دکترم گفت دارو نمیدم با ورزش و تغذیه خوب شو.منم ورزش کردم .پیا ...

چه خوب

دقيقا پلي كيستيك با افزايش وزن و عدم تحرك بدتر ميشه

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2706