2733
2734
من عادت دارم بچه ها رو گاز بگیرم😎😎😎🙃🙃🙃🤪🤪🤪نی نی تو روهم گاز میگیرم

چه اسیرین از دست شماهااا این طفلیاااا از دست تو و نازنین

خدا به دادشون برسه همش کبودن😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشکل شما چیبود؟؟؟ میشه بگی

بله عزیزم من تنبلی تخمدان دارم بخاطرش گلوکوفاژ میخوردم یکسال تحت درمان بودم البته فولیکول داشتم ولی خیلی نامنظم ازاد میشد یا بعضی ماهها بالغ نمیشد شوهرمم آز داد مشکلی نداشت تا اینکه بعد یک سال رفتیم مرکز ناباروری اونجا تازه فهمیدن شوهرم واریکوسل داره و ازمایشگاه بیرون متوجه نشدن شوهرم خوابید عمل کرد منم ۲۰ روز بعدش باردار شدم شکر خدا

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
بله عزیزم من تنبلی تخمدان دارم بخاطرش گلوکوفاژ میخوردم یکسال تحت درمان بودم البته فولیکول داشتم ولی ...

خداروشکر..بازم خوبه متوجه شدین و درمان کردین.. 

الان نزدیک 2ماهه که شوهرم دارو میخوره منم خداروشکرمشکلی ندارم ن کیست ن چیزی دوماه اقدام کردیم نشد با این ماهه سومه که اگه خدا بخواد🙂بهمون نی نی بده

خداروشکر..بازم خوبه متوجه شدین و درمان کردین..  الان نزدیک 2ماهه که شوهرم دارو میخوره منم خدار ...

انشالله که دلت شاد میشه همین ماه ولی کلا من نظرم اینه ادم همون اول بره مراکز باروری هم بخاطر رسیدگیشون به دو طرف همزمان هم پیشرفتشون تو زمینه ی باروری خیلی زودتر جواب میده تا دکتر اورولوژ و دکتر زنان من شوهرم بعد عملش دارویی بنام آندرو فرتی خرد که شدیدا قوی بود بازم براتون از خدا بهترین اتفاقاتو میخوام گلم

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
انشالله که دلت شاد میشه همین ماه ولی کلا من نظرم اینه ادم همون اول بره مراکز باروری هم بخاطر رسیدگیش ...

ممنون خانومی لطف کردی جواب دادی ان شاءالله سالمو سلامت نینی توبغل کنی🙏

2738
ممنون خانومی لطف کردی جواب دادی ان شاءالله سالمو سلامت نینی توبغل کنی🙏

ممنونم عزیزم وظیفه بود تشکر از دعای قشنگت انشالله

نمیدونم.من دوماه دیگه میرم تو۲۷سال.سنم انقدر کم نیست چندسال منتظربمونم.بنظرم هرچی اختلاف سنی مادرو ب ...

منم 26سالمه و دارم واسه بچه اول اقدام میکنم خب سنی نداری که هنوز،انشاا‌.. که زودتر باردار میشی و به خواستت میرسی🙏🏻

سلام دوستان من ۱۳ماهه اقدامم ولی هنوز نی نی نیومده.عکس رنگی رفتم گفت یکی از لوله هات بستست دکتر گفت ...

سلام انشاا...‌که بحق این ماه عزیز ی تو دلیه سالم و‌ناز تو دلت داری و بارداری گلم

سلام بچه ها تقریبا یک هفته تا پریودم مونده دعا کنید واسم 😘😘😘

سلامم انشاا.. که شمام با نتیجه مثبت روبه رو بشی و تو دلت نی نی داری و بارداری عزیزم🤩🤗😙💝

بسم الله شروع میکنیم به نیت مادرشدن این دوست عزیز و بابا شدن همسر عزیزشون و همه نی نی سایتی های عزیز ...

چی باید بخونیم

خدایا شکرت🥰🥰🥰🥰بخاطر نیعمتی ک بهم دادی خدایا سپردم ب خودت صحیح و سلامت برسون ب دستم😍😍😍قسمت همه منتظرا انشاالله❤❤
2706