2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به حق آبروی مادرمون زهرا انشالله این ماه مامان میشین و با همسرتون میرین و با عشق همون پستونک رو میخر ...

ايشااالااااااااا هممون

من عااااشق پستونكم تا ٤-٥ سالگي بهش ميخوام پستونك بدم بحوره هميشه هم بند پستونكش به لباسش آويزون باشه😎😂

مهربون باشيم 🥰❤️
2728
انشالاااااااا مادره جيگره يك الي ٥ ني نيه جيگر بشي ماه بعد 😍😍😍 وااااي فكرشو كنيد بچه هامون ٣ قلو ...

والاه من یک قل میخوام 🤔🤔براتو دوقل

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
آمین ممنون و سپاسگزارم. مهتاب جونی خوبی عزیزم فسلات چطورن. کی باید بری سونو قلب

مرسی گلم. خداروشکر. منم نمیدونم. شاید آخرای این هفته یا هفته آینده برم عزیزم. التماس دعا دارم❤

خدای مهربونم هرلحظه هزار بار شکرت❤🙏
2738
ايشااالااااااااا هممون من عااااشق پستونكم تا ٤-٥ سالگي بهش ميخوام پستونك بدم بحوره هميشه هم بند پست ...

بدبخت لثه های بچه همین فکر رو میکنی بچه نمیاد میگه مامانم منو میخواد اسیر کنه😭😭😭میگه من پستونک دوست ندارم نگو بچه تو هستش ته انبار قایم شده😵😵😵

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
ای وای نه بمیرم اگه دست روش بلند کنم چطور دلم بیاد آخه. دردش به جونم.

من عادت دارم بچه ها رو گاز بگیرم😎😎😎🙃🙃🙃🤪🤪🤪نی نی تو روهم گاز میگیرم

مرسی گلم. خداروشکر. منم نمیدونم. شاید آخرای این هفته یا هفته آینده برم عزیزم. التماس دعا دارم❤

الهی شکر انشالله همیشه عالی باشین. چشم حتمن دعات میکنم عزیزم فسقل شما الان سوگلی اینجاست

من عادت دارم بچه ها رو گاز بگیرم😎😎😎🙃🙃🙃🤪🤪🤪نی نی تو روهم گاز میگیرم

مگه اینکه نباشم اون روز رو که این کار رو بکنی. نی نیم همه ی چیز زندگی پدرو مادرشه. واسه اومدن و موندنش کم خرج نکردم که حالا بزارم بهش خط خش بندازی

مگه اینکه نباشم اون روز رو که این کار رو بکنی. نی نیم همه ی چیز زندگی پدرو مادرشه. واسه اومدن و موند ...

😂😂😂😂آقا من گاز میگیرم اساسی جادندونامم میمونه رو لپ تپلش 🥺🥺🥺🥺🥳🥳🥳ببینم کی میونه جلومو بگیره😎😎من اینقد خواهرزاده هامو گاز گرفتم کلی هم گریه کردن😁😁😁🤩🤩🤩

2706