2737
2734
@sarajun69   سارا من کرونا مثبت ام😑 متخصص ام میگه برو عفونی عفونی میگه تا شدید نشده نیا ...

اي واي

زايمانت طبيعيه يا سزارين؟

من ١٨ هفته يبار گرفتم دارو خوردم ولي برا تو بخاطر داستان زايمانت مهمه كه پذيرشت كنن..

حال عموميت خوبه؟نگران نباش ويروس به بچه نميرسه خودتم علايمت اگر ميخواست خداي نكرده شديد بشه تا الان شده بود..فقط ميمونه مساله زايمانت چون خيلي سخت ميگيرن.

سونو هم زنگ بزن از دكتر زنانت اگر واجب نيست نري،اخرين سونو رو كي دادي؟

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
[QUOTE=157099648]@sarajun69   سارا من کرونا مثبت ام😑 متخصص ام میگه برو عفونی عفونی میگه تا شدی ...

اره هر دو مثبتیم

همسرم اول صفر تصادف کرد 

همش تو راه مطب و بیمارستان بود

احتمالا ازونجا گرفته

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره هر دو مثبتیم همسرم اول صفر تصادف کرد  همش تو راه مطب و بیمارستان بود احتمالا ازونجا گرفت ...

ای بابا اشکال نداره ولی فکر نکنم برا پذیرشت مشکل ایجاد بشه من که رفتم برای زایمان بدنم قاطی بود فشارم ۱۸ ‌بود تبم ۴۰ بود فکر میکردن کرونا گرفتم منو بردن یه اتاق تنها تا همه تست هارو ازم بگیرن منفی‌بود‌ولی‌خب‌بستری هم بودم تا همه جوابا اومد با ماسک وشیلد و این چیزا نزدیکم میشدن😅😅😅

اي واي زايمانت طبيعيه يا سزارين؟ من ١٨ هفته يبار گرفتم دارو خوردم ولي برا تو بخاطر داستان زايمانت ...

سارا قصد طبیعی دارم

نمیدونم بشه یا نه

بیحالی شدید دارم.بدنم سرده ولی عرق میکنم شدید.سردرد و ابریزش و چش‌درد و گوش درد و ....

بچه هم خیلی فشار میاره حس میکنم الانه که بزنه بیرون...

دکتر متخصصم که تحویلم نگرفت

کجا برم پذیرش شم؟؟؟

ماما خصوصی هم گرفتم ولی هنوز بهش نگفتم اینجوری شده

امروز ۵ روزه علایم داریم

همسرم تب داشت ولی من نه

میگم نکنه تب روبدنم داخل داده دمای اب دور بچه رو بالا ببره؟!

نگران بچه ام

برا همین میگم برم سونو

اخریش ۳۰ هفته رفتم

الان ۳۷ و ۶ ام

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2728
ای بابا اشکال نداره ولی فکر نکنم برا پذیرشت مشکل ایجاد بشه من که رفتم برای زایمان بدنم قاطی بود فشار ...

هستی متخصص ام یجوری پس ام زد

اعتماد بنفسم پایین اومد کلا

فقط خدا کنه دردم نگیره تا خوب شم

مامانم اینا هم تست ندادن ولی مریض بودن

احتمال زیاد اونام کرونا گرفته باشن

اگه بزام هیشکی طرفم‌نمیا 

هستی متخصص ام یجوری پس ام زد اعتماد بنفسم پایین اومد کلا فقط خدا کنه دردم نگیره تا خوب شم مامانم ...

عزیزم اشکال نداره حواست خیلی بهت باشه بد وقتی گرفتی دیگه امیدوارم زود منفی شی...شاید تهران زیاده راحت پذیرشم کردن و برای زایمان طبیعی هم خود دکتر میاد انجام میده ماماها فقط تماشا میکردن...اگه شدید نکرفته باشی علائمش رو چند روز بیشتر نداری زود خوب میشی عزیزم

عزیزم اشکال نداره حواست خیلی بهت باشه بد وقتی گرفتی دیگه امیدوارم زود منفی شی...شاید تهران زیاد ...

هنوز به ماما نگفتم

که شاسد دیر دردم بگیره و تاون موقع خوب شده باشم...

2740
امان از دست دکترا و متخصص های بی لیاقت...اگه الان به دادت نرسن کی میخوان برسن اخه

این‌همه رفتم پیشش برا روزهای سخت

...

اخرشم‌این

@sarajun69   سارا من کرونا مثبت ام😑 متخصص ام میگه برو عفونی عفونی میگه تا شدید نشده نیا ...

قربونت برم طوری نیست

خفیف گرفتین 

نگران زایمانم نباش خلاصه یه شرایطی در نظر میگیرن  به سلامتی فارغ میشی و کوچولوتو بغل میگیری

واست اگه قابل باشم خیلی دعا میکنم

این روزا صدقه زیاد رد کن

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
قربونت برم طوری نیست خفیف گرفتین  نگران زایمانم نباش خلاصه یه شرایطی در نظر میگیرن  به س ...

عزیزنی

التناس دعا دارم واقعا💎💓

این‌همه رفتم پیشش برا روزهای سخت ... اخرشم‌این

بچه ها تو یه تاپیک دیگه هستم یکی از کاربرا اونم یه ماه قبل من نی نیش رو تو ۹ ماهگی از دست داده بود کمتر از سه ماه داره میگذره از این قضیه امروز صبح بهم گفت بی بی چکش دوباره مثبت شده😍 نمیدونید چقدر گریه کردیم از خوشحالی شما مامانا هم براش دعا کنین این دفعه سالم بغلش بگیره و همچنین منم زود مامان شم دوباره...از رحمت خدا هیچوقت نباید ناامید شیم

سارا قصد طبیعی دارم نمیدونم بشه یا نه بیحالی شدید دارم.بدنم سرده ولی عرق میکنم شدید.سردرد و ابریزش ...

به من گفتن حتما متخصص عفوني سانتر كرونا برم و ويزيت شم

تو شيراز چند تا مركز مخصوص كرونا گذاشتن متخصص عفوني ميشينه و ويزيت ميكنه

حتي بارداراي كرونا مثبت مشخص شده كه با هفته زير ٢٤ و بالاي ٢٤ هر كدوم چه بيمارستاني برن 

حتما شهر شما هم داره

زنگ بزن ٤٠٣٠ بگو بارداري و اينجوري شدي راهنمايي ت ميكنن 

اگر لازمه ختم بارداري بهت بدن چون بچه ت الان كامله

ايشالله كه طوري نميشه عزيزم نگران نباش فقط پيگير باش

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
بچه ها تو یه تاپیک دیگه هستم یکی از کاربرا اونم یه ماه قبل من نی نیش رو تو ۹ ماهگی از دست داده ...

الهی آمین عزیزم

مطمئنم خیلی زود خبر خوشمیدی بهمون

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
الهی آمین عزیزم مطمئنم خیلی زود خبر خوشمیدی بهمون

نیلو جون اینو گفتم تو هم بخونی بدونی از خدا هیچوقت نباید ناامید شد...همش به فکر تو هم هستم انشاالله چند روز دیگه میای خبر خوب میدی بهمون