2737
2739
خیلی باحاال تووصیف کردی😃🤣😂🤣😃😃🤣🤣منم موقع حاملجی خوب میخووردم برا وزنکیریش هرروز کباب میخوردم ...

والا نمیخورن که   الان 10 کیلو رو زدم  خدا به دادم برسه این وزن ها رو دارم اضافه میکنم نمیدونم بعد زایمان چطوری از دست بدم.....منم دوست دارم زودتر پسرمو بغلم بگیرم استراحت و خوراک نداشته باشم لاغر شم  بعد زایمان چند کیلو لاغر شدی تا حالا ؟؟؟

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها چرا نمیاین در مورد اسم تبادل نظر کنیم😁 تو این جمع فکر کنم فقط نی نی من دخترههههه کسی الان اس ...

چراعزیزم.اسمای قشنگی هستن اماخب سلایق افراد متفاوته.توبگو چ سبکی باچه ویژگی هایی مدنظرته تاراهنماییت کنیم

من خودم دلم میخواد اسم پسرم ایرانی باشه.بامعنی وخوش آوا باشه.کسی نظری نداره؟

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام

عزیزم لطفا دقیقا بفرمایید کدام از این موارد مشکل شماست؟؟

۰۰۰ پریودی نامنظم؟

۰۰۰ یائسگی زودرس

۰۰۰ کم یا زیاد بودن مقدار پریودی

۰۰۰ لکه بینی

۰۰۰ کیست و فیبروم تخمدان؟

۰۰۰ کیست و فیبروم سینه؟

۰۰۰ تنبلی تخمدان

۰۰۰ تخمدان پلی کیستیک؟

۰۰۰ عفونت؟

۰۰۰ فولیکول کوچک و یا نداشتن تخمک?

۰۰۰ آیا قصد بارداری دارید?

دوستان من خیلی وقت نمی کنم تو نی نی سایت بیام. لطفا اگر مشاوره رایگان  خواستید در تل گ رام و واتس اپ پیام بدید هم راهنماییتون کنم و هم پیام خانمهایی که جواب گرفتن رو براتون بفرستم اطلاعاتتون زیاد بشه.

۰۹۱۷۴۴۴۴۲۶۱

2728
والا نمیخورن که   الان 10 کیلو رو زدم   خدا به دادم برسه این وزن ها رو دارم اضافه میکنم ...

من فکر کنم چهارده کیلوووو

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
بچه ها چرا نمیاین در مورد اسم تبادل نظر کنیم😁 تو این جمع فکر کنم فقط نی نی من دخترههههه کسی الان اس ...

ایسا،انیسا،نیلسا

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
چراعزیزم.اسمای قشنگی هستن اماخب سلایق افراد متفاوته.توبگو چ سبکی باچه ویژگی هایی مدنظرته تاراهنماییت ...

من دوست دارم اسم دخترم کوتاه باشه خوشگل باشه مثل 'مایا' که اسم مورد علاقه شوهرمه فعلا این مد نظرمونه ولی دوست دارم باز بگردم شاید بهترش پیدا شه ولی خب تو این سبکا دوست دارم شمام نظر بدین خوشحال میشم مامانااا😍😍😍

2738

مهتا. پناه‌ . آرتمیس .ماندانا

من خودم عاشق گیتاهستم.اگه بچم دختر بود حتمن اینومیذاشتم امافک نکنم واسه شمامناسب باشه

بچه هااسم پسرچی پیشنهادمیدین ک جدید باشه؟

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
مهتا. پناه‌ . آرتمیس .ماندانا من خودم عاشق گیتاهستم.اگه بچم دختر بود حتمن اینومیذاشتم امافک نکنم وا ...

این اسم ها هم خوشگلن ولی شوهرم خیلی دوست داره منم دلم نمیاد چیزی بگم خودم هم خوشم‌میاد! عزیزم تو ترجیحت چیه؟ چطور اسمایی دوست داری؟

سلام دوستان.خوبین؟ من اول هفته ۳۷ هستم اما هنوز نمیتونم اونجور که باید با نی نیم ارتباط برقرار کنم، ...

سلام عزیزم ربطی به افسردگی نداره ی سریا اینطورین دیر انس میگیرن بزار وروجکت بیاد ناخواسته حسش بوجود میاد،البته ی سری از مادرا هم هستن چون بعد بارداری تا یکی دوماه اول چون تازه ی بار و ی حس مسئولیت جدید بهش واگذار میشه انگار که از ی سری چیزا محدود میشه و به خودش نمیتونه برسه خیلی پریشون میشه دیرتر به اون حس و علاقه میرسن

ممنونم. چرا عزیزم همش دل درد و گریه

ناازی دخمل منم دلپیچه داشت و تا دوماه اول همش گریه میکرد بعد رفته رفته بهتر شد از ۳ماهش دیگه خوب شد الان که ۴ماهش شده دلپیچه نداره البته بردم دکتر بهش قطره داد و شربت من مدام استفاده میکردم،

چندوقتشه😍🤗

2706