2737
2739
نه اهل هیچی نیست...از امشب تا ده روز کشمش. انجیر خشک.گردو.خرما.موز.شیره انگور.فلفل سیاه نکوبیده.کاسن ...

دخترگلم.یه شب و دوشب تقویت نمیشه واسه داشتن اسپرمهای قوی باید از سه ماه قبل تقویت بشه. عزیزم چرا روحیت رو از دست دادی. چندوقته اقدامی. بسپار به خدا. خودش میدونه کی و کجا بهت بده.اعتماد کن به خدا

سلام به مامانای آینده🙋‍♀️ منم میخوام ۱۰ روز دیگه اقدام کنم😊 واسم دعا کنید🤗 اگه راهنمایی یا پیش ...

استرسو بذار کنار و سعی کن تا جایی که میتونی خودتو بزن به بیخیالی (خودم که اصلا موفق نبودم تو این مورد)

تغذیه خوب داشته باش

فعالیتت قبل تخمک گذاری زیاد باشه سعی کن پیاده روی کنی هر روز

اقدامتم ۱ روز درمیون باشه

بعد اقدام بلافاصله بلند نشو یکم دراز بکش به همون حالت

حتمن فولیک اسید بخور

بازم سوالی داشتی خودت بپرس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تخمک گذاریم که روز ۱۲ انجام میشه سونو رفتم...ولی خودمم تا پریودیم چند روز عقب نزنه و آرمایش خون ندم ...

وز 12تخمکت گفتن آزاد شده?? ببین اگه لقاحت روز 12 اتفاق افتاده باشه بین 6تا 10 روز بعد لانه گزینیه و بعدش میتونی با آزمایش خون بفهمی مامان شدی. ای وای دختر خوب چرا ناراحتی???

خواهر خوش قلب من اره حق با تو بود آره منم شنیدم ولی اصلاااا برام جنسیت مهم نیس هرچی خدا بده خدا کن ...

عزیزمی.انشاءالله به سلامتی و خوشی بغلش کنی. ممنون و سپاسگزاریم از لطفت

2731
وز 12تخمکت گفتن آزاد شده?? ببین اگه لقاحت روز 12 اتفاق افتاده باشه بین 6تا 10 روز بعد لانه گزینیه و ...

بخدا دیگه دارم خسته میشم این ماه ماه ۱۱ یا ۱۰بوده اینقد که علائم داشتمو بعدش تو زمان خودم پریود شدم دیگه خستم..ولی این ماه تکرر ادرار دارم نمیدونم چرا..شایدم عفونت کردم ولی ترشح و سوزش ندارم نمیدونم...دیروز یکم کار کردم آخر شب از درد تخمدان و کمر و تکرر ادرار تا ۳ صبح نتونستم بخوابم ولی الان هیچی خوب خوبم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من...وین حرف معما نه تو خوانی و نه من...هست در پس پرده گفتگوی من و تو ...چون پرده درافتد نه تو مانی و نه من
وز 12تخمکت گفتن آزاد شده?? ببین اگه لقاحت روز 12 اتفاق افتاده باشه بین 6تا 10 روز بعد لانه گزینیه و ...

آره عزیزم آزاد شد..ولی ماها قبلم همین بود و باردار نمیشدم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من...وین حرف معما نه تو خوانی و نه من...هست در پس پرده گفتگوی من و تو ...چون پرده درافتد نه تو مانی و نه من
هنوز زوده عزیزم

میدونم میترسم عفونت نداشته باشم..ولی خب سوزشو و ترشح بد بو ندارم..نمیدونم بخدا

2738
دخترگلم.یه شب و دوشب تقویت نمیشه واسه داشتن اسپرمهای قوی باید از سه ماه قبل تقویت بشه. عزیزم چرا روح ...

می‌دونم از الان شروع کردم واسه سه ماه دیگه...ولی ده روز دیگه از میده

بچه ها برای سلامتی نینیم یک صلوات مهمونم کنید 😍 خداروشکر به خاطر نینی خوشگلم... قربونت برم مامان که بعد این همه سختی اومدی و روزای قشنگ تری با خودت آوردی 😘😍‌‌ عاشقتم عشق کوچولوو منننن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
بخدا دیگه دارم خسته میشم این ماه ماه ۱۱ یا ۱۰بوده اینقد که علائم داشتمو بعدش تو زمان خودم پریود شدم ...

شاید تخمکت الان آزاد شده. خوب بود اقدام کنید. ببین انشاءالله به زودی مامان میشی این حجم از استرست قابل قبول نیست. من 4سال و نیمه که منتظرم  

استرس لامصب همه چیزمون رو ریخته بهم بعدش هم تغذیه.سارا آبجی من دکترم گفت اثر داروهات هنوز تو بدنت هس ...

ممنون عزيزم باشه سعي ميكنم

ايشالله خوش خبر بياي چند روز ديگه

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
والا خیلی هم معتقدن.خوشم میاد وقتی دکتر داشت برام تزریق میکرد بسم الله گفت و دعا کرد. بقیه اشون هم ه ...

چقد خوب كه اينجوري بود آدم دلش اروم ميشه..توكل به خدا..دكترت خيلي خوبه ابج حتما به حرفاشون گوش كن.

شيراز فك نكنم مركز دولتي ناباروري داشته باشه بيشتر مطباي خصوصي هست منم يكي دو تاشو امتحان كردم

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
می‌دونم از الان شروع کردم واسه سه ماه دیگه...ولی ده روز دیگه از میده

آفرین خوب میکنی. بسپار به خدا. این همه ناراحتیت تو روحیه همسرت هم اثر میزاره. بابا بزن به در بیخیالی. درست میشه. ببین تازه اول راهی غصه نخور. چند وقته اقدامی??

2706