2733
2739
خانوما امروز دکتر تو مطبش جنسیتو بهم گفت صددرصد پسره

مبارک باشه عزیزم❤❤❤❤❤

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما امروز دکتر تو مطبش جنسیتو بهم گفت صددرصد پسره

مبارک باشه.انشاالله به سلامت به دنیامیاریش

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
2731
دو نفر برداشته بودیم که یه نفر به حاجت دلش رسید و بارداره الان نیلا رو میگم ولی من هنوز .....

روزی صدتابهش اضافه میکنید؟

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام

منم پارسال ۱۱فروردین ساعت ۱۰ونیم صب زایمان زودرس داشتم وپسرکوچولوم تو ۲۶وهفتگی ب دنیااومد ۳روزتودستگاه بودوشب روز سوم ساعت ۱۱شب ازبیمارستان باشوهرم تماس گرفتن ک از دست دادمش.الان دوسه ماهی میشه اقدامم باقاعدگی منظم این ماه ۷روزه عقب انداختم بی بی زدم منفی الانم توآزمایشگاهم براآزمایش بارداری

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
منم پارسال ۱۱فروردین ساعت ۱۰ونیم صب زایمان زودرس داشتم وپسرکوچولوم تو ۲۶وهفتگی ب دنیااومد ۳روزتودستگ ...

انشاالله باردارین واین دفعه سالم به دنیامیاد

2740
میگه احتمالا  کیست آندومتریوز داری    دکتر برام یه سری ازمایش نوشته ببینه چیه. تو آخر ...

اولا که خدانکنه

اینشالله هیچیت نیس دختر

اگرم باشه کوچولوعه و زود حل میشه.

بقول یه دکتری تشخیص درد ،درمان درده

همین ک بدونن مشکل از کجاست حل میشه

مصیبت تشحیص ندادن مشکله عزیزه دلم

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
ایشالا به زودی یه فرشته کوچولوی خوشگل و سالم میاد بغلت

💖ان شاال‍ا‍ه ممنون😚ایشالا واسه هرکی که میخواد

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
اولا که خدانکنه اینشالله هیچیت نیس دختر اگرم باشه کوچولوعه و زود حل میشه. بقول یه دکتری تشخیص درد ...

اسی جون کلا دکترم خیلی بد ترسوندم. یه بار گفت تخمدانات به هم چسبده است.یه بار گفت کیسته معلوم نیست کدوم طرفه. یه بار گفت تخمدان چپ انگار نداره. یه بار گفت چقدر تخمدانش کوچیکه. فکر کن ببین این دکتر چه جور با اعصابم بازی کرد.بهش میگم دکتر من بیشتر از 10تا سونو دارم.تو هیچکدوم اینجور نبودم. برمیگرده میگه ما دقیق تر نگاه میکنیم. حالا فردا نوبت سونو دارم مثل چی استرس گرفتم. میدونم با این حجم از استرس که این چند روزه کشیدم فولی خوبی ندارم. زورم میاد از دکتره خئب خدا خیرت بده لزومی نداره اینا همه رو بلند بگی که منم بفهمم. چند روزه که تو شوکم. موندم چرا این دکتر اینقدر بی فکر عمل کرد

اسی جون کلا دکترم خیلی بد ترسوندم. یه بار گفت تخمدانات به هم چسبده است.یه بار گفت کیسته معلوم نیست ک ...

نترررس مطمن باش سالمی

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
اسی جون کلا دکترم خیلی بد ترسوندم. یه بار گفت تخمدانات به هم چسبده است.یه بار گفت کیسته معلوم نیست ک ...

خودشونو جای تو نمیزارن

که بفهمن با شنیدن این حرفا چه حالی میشی.

فقط طوطی وار درسایی که خوندن رو بلند بلند ابراز میکنن...

خدانونه این چیزا رو داشته باشی

کاش میرفتی یه دکتر فهمیده و خوش اخلاق

بخدا اخلاق دکتر ک خوب باشه با ویزیتش اینقدر امیدوار میشی و جون میگیری که قبل دارو جوابتو گرفتی...

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش