2733
2734
بیش خودم گفتم نکنه بیماری چیزی گرفتم اینطور میشه اگر منفی باشه هم بعد چند ساعت هاله پرنگ مینداره؟؟

خدا نکنه چه فکرایی میکنی نه اگه منفی باشه منفیه ی خط میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خيليييي كمرنگه تو عكس به زور معلومه روز ٣١ ام ولي خب قبلا تا دو سه ساعت هيچ هاله اي نداشت كامل&nbs ...

نازتین جون منم هالش رو میبینم انشاا... که خدش خبر بلشی واسمون ی چندروز دیگه از ی مارک دیگه بگیر بزار،ولی مدیکور واسه من مثبت کاذب نداشته منفیش منفی بوده مثبتشم مثبت،انشاا.. که مامان خانومی

2728

اینقدر ترشحم زیاد شده که لباس زیرم خیس میشه کلا هرچهار ساعت باید عوض کنم عصبیم کرده

همش یه درد کمی تو دلم هست کمرم هم درد میکنه 

رفتم دکتر گفت شاید علائم بارداری باشه باید صبر کنی این هفته را

منم که خیلی صبر دارم همش خیالبافی میکنم فکر میکنم یه مشکلی برام پیش امده

درواقع کلا دارم دیونه میشم

2740
نازتین جون منم هالش رو میبینم انشاا... که خدش خبر بلشی واسمون ی چندروز دیگه از ی مارک دیگه بگیر بزار ...

مرسي ندا جون 

ني ني تو دلته خدا صداتو بيشتر از ما ميشنوه واسمون حسابي دعا كن دارم كم ميارم ديگه🌻

اينم منفيه مثل ماه هاي پيش مطمئنم 

مهربون باشيم 🥰❤️
انشاا... همیشه خوب باشی انشاا... هرچی خیره برات پیش بیاد و همه مراحلت عااتلی پیش بره و زوودی خبر خوش ...

مروز رفتم قم حرم که رفتم واسه همه دعا کردم و صلوات فرستادم که حاجتشون رو بگیرن.

مرکز که رفتم گفتن هروقت پریود شدی روز دوم بیا که دارو بدیم بری آی یو آی.  امروز موعدم بود ولی خبری ازش نیست. هروقت نخواستم اومد هروقتم خواستم نیومد

2706