2737
2734
عنوان

کیا از رفت و آمد زیاد با خانواده شوهر خسته شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 4684 بازدید | 79 پست
خواهر مال من ۹ ساله همینه، اوایل که خیلی بدتر بود، چون توی یه ساختمان هستیم، الان یه کم کمتره، ولی ک ...

دقیقا مثل من ، فکر کنم ما هم تنها مسافرت تنهاییمون همون ماه عسل بود که رفتیم مشهد ، 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ی شهر غریبم .شوهرم اول ازدواج انقدر وابسته بود ک بخاطر شهرستان رفتن حاضر بود منو تنها بذاره و بره ...

من اگه بخوام قهر کنم شوهرم کلا قیدمو میزنه میره میچسبه به خانوادش

امیدوارم مال تو مثل مال من نباشند. اکر دختراش شوهر کنند بهتر میشه.سرکرم اونا،میشه  اخه مال من ...

والابرامن شوهرداره ازمن یه سال کوچکتره بچش سه سالشه گیرترازمجردست..همش به شوهرم زنگ میزنه وتولدتبریک بگه روزمرد....همش جیک توجیک واشمالی

الهه،،،،،،،،
2728
هواست باشه خونه خانوادهخودت هم برو بعضی مردا عادت میشه براشون و بهتر نمیشن نکنه مال تو هم اونجری باش ...

اره چند باری سر همین‌ موضوع با هم دعوا کردیم که من میگفتم بریم خونه ما اون میگفت خونه ی ما ، یا بحث های این مدلی ، 

زندگیمون داشت زهر مار می‌شد دیگه من یه خورده کوتاه اومدم 

خواهر مال من ۹ ساله همینه، اوایل که خیلی بدتر بود، چون توی یه ساختمان هستیم، الان یه کم کمتره، ولی ک ...

وای چه سخته 

من هم سال اول خیلی اذیت شدم هفته ای یک بارخونه پدرشوهر بودیم یا اونا میهواستن بیان 

ولی کم کم من دیدم نمیشع که .منم دوهفته یکباررفتم بعدماهی یکبار بعدهم که پدرشوهرم فوت کرد سالی دوبارمیرم البته همسرم میره هروقت بخواد یه وقت هایی دخترمم میره ولی من نمیرم 

خداروشکر خانواده شوهرت حالا خوبن ولی ماله من واویلان 

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
2738
امیدوارم مال تو مثل مال من نباشند. اکر دختراش شوهر کنند بهتر میشه.سرکرم اونا،میشه  اخه مال من ...

خواهر شوهرام هر دو ازدواج کردن ‌و بچه دارن ، وای باز همین مشکل رو داریم

من ۸ ساله سر همین موضوع با شوهرم جنگ دارم بهم محبت میکنه ها ولی ازش زده شدم بخاطر کله خر بودنش

هر وقت میرم اونجا خواهرشو شوهر خواهرشم بتید بتشن😔مادرش اهل متلک و دخالت خواهرشم بشدت حسود

بعد جالبه منو میبرد میذاشت اونجا و خودش میرفت سرکار انتر خان

باهاش با کلی جنگ و کار به خوردن قرص اعصاب کشبدن و اینا گفتم ماخی یه بار منو ببر.خودش هروز ناهار میره

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
به نظر من بايد سعي كني زماناي دوتاييتونو خاص كني و كاري كني خيلي بهش خوش بگذره تا از خانوادش بكنه

دیگه واقعاچکارکنم؟؟؟؟؟چقدرمحبت دیگه...همش فکرش پیش خانوادشه..یه روزنره انگارگناه کبیره کرده بدترازون خانوادش زنگ میزنن میگن کجایی؟سرت به کجاگرم

الهه،،،،،،،،
من اگه بخوام قهر کنم شوهرم کلا قیدمو میزنه میره میچسبه به خانوادش

خیلی باید سیاست داشته باشی خیلیییی 

چون تک پسره حق دارن اونا و البته شما حق بیشتری داری چون الان نفراول زندگی همسرت شمایی ولی اونا هم پسرشونو خیلی دوست دارن من میفهمم 

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
خوب برو . خوش به حالت که اونجا بهت خوش میگذه. به من همینقدر که بد نگذره یعنی خوش گذشته

بابا من سه ساله نرفتم 

نه خونه مامانم نه اونجا 

حالا خوشم نگذره بازم دلم میخواد برم بعد سه سال 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
خیلی باید سیاست داشته باشی خیلیییی  چون تک پسره حق دارن اونا و البته شما حق بیشتری داری چون ال ...

برامن که تک پسرم نیست.دوتاپسرن دوتادختر.شوهرمن پسربزرگست.همه دلخوشیم اینه دومیش زن بگیره شایدشوهرم کمتربره..من هفته ای یه بارمبرم امااون هرروز

الهه،،،،،،،،