2733
2734

دیروز موعد پریودم بوده یه خونریزی سبک صورتی خیلی روشن دارم تا الان 

این واسه پریود بچه ها؟ 

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

منم ۲۹ اسفند پریود شدم تا ۵ ام 

۱۷ ام لک بینی و ترشحات قهوه ای داشتم تا دوروز 

دوباره موعدم ۲۹ ام بود ۳روز پیش پریودم همش لک و ترشح قهوه اییه اصلا خون ندیدم کلا توی این ۳روز ۲تا پد گذاشتم . بی بی بزنم جواب میده ؟ 

همشم کمرم تیر میکشه و گاهی سینم

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه مثل پری قبلیهات نیست و کمتر از سه روز بکشه لانه گزینیه 

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
بی بی چک زدی؟؟

دیروز صبح زدم منفی بود خونریزی از دیشب شروع شد 

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
منم ۲۹ اسفند پریود شدم تا ۵ ام  ۱۷ ام لک بینی و ترشحات قهوه ای داشتم تا دوروز  دوباره مو ...

من زدم دیروز صبح منفی بود میخوای شما بزن انشالله مثبتی 💓

2740

نه نیست مثل اونا یعنی ممکن ....

از زمان پریودت اگه گذشته اره بزن نشون میده 

۲۹ ام ۳روز پیش پریودم بود ولی فقط لک دیدم همش لک لک لک ... کلا توی این ۳روز ۲تا پد مصرف کردم 

ببخشید توی پریودی بعد ادرار کلی خون میاد ولی من هیچیییی اصلا هیچی نیس

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

سینه دردم دارم راه میرم دست میخوره درد میگیره 

نه نیست مثل اونا یعنی ممکن ....

اره عزیزم امکانش هست..

چون لک لانه گزینی تو هر کسی فرق میکنه و توی همه حاملگیام رخ نمیده.

مال بغضیا فقط یه لکس.. یا چنتا لک میبینن..

برای بعضیا مثل پری ولی خیلی خفیف تره .

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
۲۹ ام ۳روز پیش پریودم بود ولی فقط لک دیدم همش لک لک لک ... کلا توی این ۳روز ۲تا پد مصرف کردم  ...

لک یغنی بیشتر از یه سکه هست یا کمتره؟

2706