2733
2734

یه هفته پیش سقط داشتم امروز بخاطره لرزه بدنم رفتم دکتر سونو نوشت گفت یکم عفونت لگن گرفتییییی کسی اینجور بودددده؟ خطرناکه؟؟؟؟ فقطم قرصه داکسی سایکلین داد همین .....😞تورو خدااااا فقط نخونین اگ چیزی میدونین جواب بدین نگرانممممم

بعضی از دردا هیچ وخ در برگه آزمایش نوشته نمیشن .....!    سختـــ ولـے خب میگذره 💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم ما از دکتر بهتر که نمیدونیم حتما همون کافی بوده در ضمن عفونتم فقط با چرک خشک کن خوب میشه که دک ...

مرسی عزیزم خیلی نگرانم خاستم ببینم خطرناکه یا نه آخه اولین باره اینجوری شدم😞❤️

بعضی از دردا هیچ وخ در برگه آزمایش نوشته نمیشن .....!    سختـــ ولـے خب میگذره 💪
همون خشكنو بخور خوب ميشى نگران نباش اگه خيلى حساسى دكترتو عوض كن 

نمیتونم اخه شوهرم عصابش ضعیفه غر میزنه میگ چقد میری دکتر😞😞💔

مرسی عزیزم خیلی نگرانم خاستم ببینم خطرناکه یا نه آخه اولین باره اینجوری شدم😞❤️

نه گلم نترس من خودمم سقط داشتم معمولا بعد از سقط چرک خشک کن میدن که عفونت نگیری انشاله به این زودیم دامنت سبز شه

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2738

بخدا اشکم دراومده دیگ قلبم تیر میکشه از بس استرس و فکرو خیال دارم😞😞😞😞😞😞

نمیتونم اخه شوهرم عصابش ضعیفه غر میزنه میگ چقد میری دکتر😞😞💔

اشکال نداره اونم اعصابش خرابه بهونه گیر شده زیاد به هم گیر ندین موفق باشی😚

نه گلم نترس من خودمم سقط داشتم معمولا بعد از سقط چرک خشک کن میدن که عفونت نگیری انشاله به این زودیم ...

فداتشم عزیز دلم خیلی گلی❤️

بخدا اشکم دراومده دیگ قلبم تیر میکشه از بس استرس و فکرو خیال دارم😞😞😞😞😞😞

اوففففف دقیقا شیش ساله پیش من .الان به شوهرم میگم اگه میدونستم این دوتا وروجک رو خدا بهم میده اینقد گریه میکردم😃😃😃

اشکال نداره اونم اعصابش خرابه بهونه گیر شده زیاد به هم گیر ندین موفق باشی😚

❤️❤️❤️❤️

اوففففف دقیقا شیش ساله پیش من .الان به شوهرم میگم اگه میدونستم این دوتا وروجک رو خدا بهم میده اینقد ...

خدا واست نگهشون داره❤️ منم دعا کن بخدا خیلی سختی کشیدم پنج ساله منتظرم

2706