2737
2734

شیطونه میگه پاشم،از اتاق خوابم عکس بدم همتون کف کنیدا😒😒😒

یه اتاق نه متری باتخت میز ارایشم و تخت و کمد و کل سیسمونی پسرم تازه با یه یخچال فریزر که جا نمیشد تو اشپز خونم گزاشتم اونجا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیطونه میگه پاشم،از اتاق خوابم عکس بدم همتون کف کنیدا😒😒😒 یه اتاق نه متری باتخت میز ارایشم و تخت ...

لطفا عکس بذار

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2728
چه جوری تو اطاق راه میری. پس؟ من الان که فقط تخت خودمون هست روزه ده بار میخورم به گوشه های تخت دیگه ...

عزیزم مهم دکوراسیون هست اگر درست چیده بشه جا اضافی هم میاری من الان تو اتاق خوابمون اصلا جا کم نداریم هیچ یه قسمت فرش 1/5 متری انداختم چیدمان خیلی تاثیر می گذاره خونه اولمون 40 متر بود اون هم تخت دخترم رو چسبونده بودم به تخت خودمون اون یکم سخت بود اما اینجاکه هستیم 60 متره خیلی راحت تره

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
2738

بچه ها اگه هستین از پذیراییم عکس بدم 

یه دست مبل گزاشتم به یه میز ناهارخوری 

ولی مبلام قشنگ چیده نشدن 

پذیراییم یکم بزرگتر از دوازده متره 

چون یه فرش دوازده متری انداختم یه کناره هم بغلش

بچه ها اگه هستین از پذیراییم عکس بدم  یه دست مبل گزاشتم به یه میز ناهارخوری  ولی مبلام ق ...

بزار گلم 

چند متر بود؟

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
2706