2737
2734

بچه ها خلاصه بگم من فوق دیپلم مدیریت خانواده رو گرفتم و الان بایدکارشناسی شرکت کنم،ولی حس میکنم درس خوندنم بیخوده اخه رشته جالبی نیس و دوس دارم ی هنری یاد بگیرم،از ی طرف عااااشق خیاطی ام.نمیدونم درسمو ادامه بدم یا خیاطی یاد بگیرم.میشه راهنماییم کنین؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیشه در کنار درس کلاس خیاطی هم بری؟ 

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...
نمیشه در کنار درس کلاس خیاطی هم بری؟ 

اخه سخته جونی برام نمیمونه.همش میگم اگ درس بخونم مگ کاری برام پیدا میشه؟حداقل اگ خیاطی یاد بگیرم میتونم ی درامدی داشته باشم،حالا از لحاظ مالی بیخیال حداقل میتونم برا خودم خیاطی کنم و نیازای خودمو برطرف کنم

2738
اخه سخته جونی برام نمیمونه.همش میگم اگ درس بخونم مگ کاری برام پیدا میشه؟حداقل اگ خیاطی یاد بگیرم میت ...

منم تا کاردانی درسمو ادامه دادم.... رشته ام کامپیوتر بود دوسش داشتم ولی کارای اداری و اصلا دوست ندارم الان خیاط پیراهن مبلم... پشیمون نیستم از کارم لذت میبرم... ازتنها چیزی که پشیمونم خوشگذرونیه دوران دانشگاه بود میگم کاش تا آخرش میخوندم فقط برای همین نه کار

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...
کاش منم بتونم ب تصمیم درست بگیرم

کلاسو ثبت نام کن یه مدت دوتاشو انجام بده ببین کدومو دوست داری 

2706