2737
2734
عنوان

اگه هیچ وقت مامان نشم چیییییی😢

980 بازدید | 94 پست

سلام دوستان دلم خیلی گرفته کسی رو میشناسین که هیچوقت بچه دار نشده😢 میشه بگین آخر عاقبتش چی شده

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکی از همسایه های مادرشوهرم چندوقت پیش فوت کرد چون بچه نداشت شوهرشم فوت شده بود خیلی مراسم غریبی داشت😭 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2738

هیچی

شاد و سرزنده ب زندگی ش ادامه داد  و جوون موند 😁

غایت ازدواج  ک بچه دار شدن نیست خواهر ....

بچه یه بخشی از زندگی...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
چرا عزیزم؟ هیچ وقت از کلمات منفی برای خودت استفاده کن قدرت کلمات زیاده   مگه چند وقته تو ...

دوساله 😔 توروخدا نگو چیزی نیست ی عمر گذشته برام

بله دیدم 

چرا انقد ناامیدی 

امیدوار باش از کی  اقدامی؟؟؟؟

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2706