2733
2739
عنوان

خدا اين بلاي اسموني چي بود 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1352 بازدید | 101 پست
عزيزم من اجازه ندارم در رو برا كسي باز كنم چجور ميتونم برم پزشكي قانوني بعد هم از قانون نميترسه  ...

منم پرسيدم اگر جواب ميده اينكارو بكن 

دلم ازاين روزشمارهاي تولدنوزادميخواد♥️اينستاگرام madaranehaye.eli

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
كمك ميخوام بخدا وگرنه اهل درد و دل نيستم خودم بيست و پنج همسرم چهل و دو نزديك دوازده ساله ازدواج كرد ...

چرا بامرد سن دار ازدواج کردی

عشق همانندعینک سبزی است که باآن کاه را یونجه میبینی😐
گفتي يك ماهه كه اينجوري شده ببين  ١١سال با اين آدم زندگي كردي  من شخصا حق ندارم به شما ...

عزیزم کاش انقدر تایپ نمیکردی،همع حرفاش دروغه.ی جا میگه ۱۷ سال،ی جا میگه ۶ سال.با کاربری قبلیم که بودم گفته بود ۶ سال،ارزو دارم ۱۶ سال ازم بزگتر بود!!!!!

2738
عزیزم کاش انقدر تایپ نمیکردی،همع حرفاش دروغه.ی جا میگه ۱۷ سال،ی جا میگه ۶ سال.با کاربری قبلیم که بود ...

من مبنام صداقته و ميخوام كمك كنم 

اگر اينطور باشه  واسه خودشون مديوني ميخرن با اينكارا و به ديگران ميخندن

دلم ازاين روزشمارهاي تولدنوزادميخواد♥️اينستاگرام madaranehaye.eli
عزیزم کاش انقدر تایپ نمیکردی،همع حرفاش دروغه.ی جا میگه ۱۷ سال،ی جا میگه ۶ سال.با کاربری قبلیم که بود ...

به قران اگه دروغ بگم اون خواهرمه چه دروغي دارم بگم كاربريمون يكيه 

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
من مبنام صداقته و ميخوام كمك كنم  اگر اينطور باشه  واسه خودشون مديوني ميخرن با اينكارا و ...

اگه يك كلمه ش رو دروغ گفتم خدا از من نگذره مگه مريضم چي بهم ميرسه دو روزه الان اشتي كردم هنوز زخم هام هست بخدا من و خواهرم با يه كاربري ميام شوهرم ازم هفده سال بزرگتره و سيزده سالگي ازدواج كردم 

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒