2737
2734

سلام بچه ها. من یک ماه و دو روزه که زایمان کردم. ده روز اول که کامل توی خونه بودم چون اصلا با توجه به زایمان سختی که داشتم و تو تاپیک قبل توضیح دادم اصلانمی تونستم تکون بخورم. بعد سه چهار روز رفتم خونه مامانم که اونم توی خونه بودم همش. بعد از 15 فروردین اومدم خونه خودم باورتون می شه تا الان فقط دو بار دو تا نیم ساعت با ماشین رفتیم بیرون و برگشتیم. اونم از ترس این که بچه بیدار شه و حالا شیر بخواد و اینا زود برگشتیم. اصلا هوای بیرون را یک ماهه استشمام نکردم. پنجره نمی تونم باز کنم از ترس این که بچه سرما بخوره . شوهرم هم نیست بیشتر وقتا شبا تا ده یازده. همه اش تنهام. دارم روانی میشم کارم شده گریه. بچم خیلی بچه خوبیه. خیلی مظلوم و بی سروصداست فقط برای گرسنگی اش صدا می کنه . ولی من اعصابم خیلی خرده. همه اش توی خونه. من آدمی بودم که هرروز پیاده روی کنم و خرید خونه کنم. الان همه اش چپیدم تو خونه دارم می میرم از بس حوصلم سر رفته. چیکار کنم؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

وا خوب چرا نمیری خرید و بیرون؟!!!!!!

خوبه بچت آرومه بازم بهانه میگیری

بزارش تو کالسکه برو هواخوری خوب

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2740

باماشین بریدبیرون دوربزنید

من ارتیرتاابان ک زایمان کنم توخونه بودم بعدشم دقیقاتا۳ماه خونه بودم تازه الان میزم بیرون 

فعلایمدت بخاطربچه محدودمبشی طبیعیه فقط شانس اوردی هواخوبه ممبعدراحت میتونی بری بیرون 

وخدایی که بشدت کافیست

نگران نباش 

درست میشه 

این روزا میگذره ب سرعت برق 

برات خاطره میشه 

فیلم ببین کتاب بخون 

مطلب بنویس 

با بچه ت عشق کن 

دو سال اول زندگی بچه 

پایه آینده ش هست از محبت و عشق سیراب ش کن 

بهش برس به خودت برس 

فرصت برا ددر  زیاده خواهررر

من الان‌۴ ماه و نیمه که وضعم اینه گفتم عوا خوب میشه میریم بیرون میگردیم با بچه حالا مسرم تو ماشین شروع میکنه گریه کردن میخوام براش لباس بخرم نمیتونم چون میزنه زیر گریه مجبوریم برگردیم خونه

منکه الان حامله ام استراحت مطلقم ۴ماهم تموم نشده همش تو خونم تنهام گاهی یه دور کوچیک با ماشین میزنم اونم شبا معمولا برمیگردیم خونه صبح تا شب بیکارو تنها...وایی نکنه منم بعدش مثل تو بشمم .من امید داشتم حداقل بعدش درست میشه منم عین تو کلی تحرک و...داشتمم...

بچه رو بپوشونید و بذارید تو کالسکه و برید پیاده روی 

روحیه تونم عوض میشه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706