2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

ای جان مبارکه 😙

این چند روز خیلی از کاربرا یا زایمان کردن یا زمانش نزدیکه 

ایشاله به حق امام زمان همه خانم های باردار 

این بار و امانت الهی رو سالم زمین بذارن. 

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍

آره همه فکر میکنن دور از جون شما و بقیه فردا بچشون بی مادر میشه و به هوش نمیان و هزااار فکر بد دیگ.انشقاق بخون و به خدا توکل کن و به این فکر کن چهار روز دیگه یا کمتر تو خونه ای پیش نی نی نازت و مادر شدی

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2740

برای من دعا کن موقع زایمانت،،،مشهد خونه بخریم با آرامش

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

برا همه دعا کن عزیزم واسه ما هم اگه تونستی یه دعای بکن

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2706