2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از روی سن جنین دیگه...مثلا توی سونو من یکی شون میانگین رشدش بیشتر از اون یکی بود و رو این حساب چند روز از قل دوم روزاش بیشتر بود..قد و وزنش هم بیشتر بود

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

مبارکه انشا... به سلامتی بیان بغلتون. لطفاً منم دعا کنید.

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.

مبارك باشه😍 ميدونم سوالم كليشه اي هست هاااااا ولي ميخوام بدونم اينكه دو تا لقاح انجام شده اونم با چند روز اختلاف، شما حالتهاي خاصي نداشتي ؟ قبل از اينكه بري سونو وبگن دوقلوعه خودتون حس ميكردين حالتاتون متفاوت از بقيه ست؟

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2738

اونی که اول ب دنیا میاد   همزمان که بچه ها رو نمیکشن بیرون که    اول یکی رو  بعد بعدی رو

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
از روی سن جنین دیگه...مثلا توی سونو من یکی شون میانگین رشدش بیشتر از اون یکی بود و رو این حساب چند ر ...

آخه سونو ان تی زده قل 1 

12هفته و 5 روز

قل 2

12هفته 6 روز 

همین

قبل ان تی سونو دادم نوشته جنین سمت چت تحتانی با جفت قدامی مارژینال پرویا و هماتوم ب اقطار 15×۸در کناره تحتانی ساک

جنین سمت راست فوقانی با جفت قدامی

رفتم cvs

فقط نوشت قل 1 پسر دوم دختر

گیج شدم

آخه سونو ان تی زده قل 1  12هفته و 5 روز قل 2 12هفته 6 روز  همین قبل ان تی سونو داد ...

نگفتن کدوم پسره کدوم دختر؟

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2706