2733
2739

من پسرمو پایان ۳ ماهگی روش حلقه ختنه کردم

کلا راضی بودم دردو خونریزی نداشت سه روزه هم حلقه افتاد

فقط از همون اول پوست روی قسمت ختنه شده میاد بالا

دکتر ختنه گفت هی پوستو بکش پایین که چسبندگی نگیره

به متخصص اطفالم نشون دادم گفت به خاطر چربیه دورشه

الان ۸ ماه و نیمشه ولی خیلی تغییری نکرده  بازم پوست میاد روش

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

پسر منم حلقه انداخت.پماداشو زدی؟ به من یه پمادایی داد و میگفت وقتی افتادم بزن تا عفونت نکمه.بعدش زود خوب شد دیگه .یعنی پوست اضافه آورده؟

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم حلقه انداخت.پماداشو زدی؟ به من یه پمادایی داد و میگفت وقتی افتادم بزن تا عفونت نکمه.بعدش زود ...

آره یه هفته پماد داد زدم

نه پوست اضافه نیست،پوست رویی میاد تا نصفه ی سر آلت(خیلی ببخشید) بعضیا میگن شاید کم بریده ولی دکتر با تجربه ای در روز شاید کم کم ۶ تا ختنه انجام میده

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2728
منم پسر دومم این‌جوریه ولی اولی این جوری نیست دو تاشون حلقه بود

به شما نگفتن چرا اینجوریه؟؟

2738
من پسر اولیم دهساله شاه از اول خوب بود این یکی هفت ماههای این جوریه

منم والا نمیدونم چرا اینجوریه

ولی دکتر ختنه فقط گفت با دست پوستو بکش پایین چسبندگی نگیره

متخصص اطفالیم که میبرم پیشش دکتر خییییلی خوبیه گفت به خاطر چربیه دورشه