2737
2734

سلام بکی ار تاپیک ام ماجرای زندگیم و مشکلاتم و این که چطور کنترل گردم رو گفتم 

اما چون کار برام پیش اومد و تایپ طول کشید بین قوانین خیلی فاصله افتاد 

اینجا همه رو یک جا میرم 

اما قبلش بگم این قوانین اصلا برای مرد ببخشید مریضجواب نمیده و البته برای مردای مذهبی خیلی خوب جواب میده 

اگه هستین بگین

در پیکر من سه ❤ دارد ضربان 😍 میشه اون دوتا قلب کوچولومو ی صلوات مهمون کنین که صحیح و سالم بیان بغلم😍ان شاالله هر حاجتی داری برآورده بشه😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به دین اسلام ومباحثش احترام قائلم ولی معتقدم زیادی لی لی ب لالای مرداگذاشته😂😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2731
من به دین اسلام ومباحثش احترام قائلم ولی معتقدم زیادی لی لی ب لالای مرداگذاشته😂😂

عزیزم همینکه اسلام نذاشته زن زنده به گور بشه یا با اسب و شتر معاوضه بشه یعنی لطف کرده در حق زنان ما زنها جایگاه رفیعی داریم که با شتر معاوضه نمیشیم (طنز تلخ)

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

قانون اول

خونه باید همیشه مرتب باشه 

لباسا اتو زده باشن 

غذا آماده باشه 

خونه ای ک این رعایت نشده باشه ب هیچ وجه آرامش نداره

در پیکر من سه ❤ دارد ضربان 😍 میشه اون دوتا قلب کوچولومو ی صلوات مهمون کنین که صحیح و سالم بیان بغلم😍ان شاالله هر حاجتی داری برآورده بشه😘😘

قانون دوم 

زن ب زیبایی و ظرافت معروفه 

یعنی خدا آینجوری آفریده 

پس این زن که ظریفه نباید هیچوقت و در هیچ موقعیتی حتی دعوای شدید صداشو بالا ببره .

و یا حاضر جوابی و بدو بیراه و کتک کاری 

که پله پله بالا میره و آتیش ب زندگی میفته

2738

قانون سوم 

توقعات تون رو کم و البته خیییلی کم کنید 

من توقع ندارم آقام همیشه لبش خندون و با من مهربون صحبت کنه چون گاهی خیلی خسته و حال نداره 

خودم نون میگیرم

خرید می کنم 

پتو زو جمع می کنم 

کارایی ک قبلا ب هیچ عنوان 

نمی کردم و می گفتم وظیفه آقاست و اون نمی کرد و این وسط فقط من بودم ک حرص میخورد 

اما آلان آراااااامش دارم و این ارزشمنده

ب آقام میگم بریم بیرون میگه خسته ام میگم باشه اشکال نداره ی دفعه دیگه میریم 

و این بگم دفعه بعد ک گفتم دیگه نه نمی گه

قانون چهارم 

مردا طوطی ان هر چی بگی رو تکرار می کنن 

تو خونه زیاد بگین چشم 

میگه آب بیار بگو چشم

میگه غذا بگو چشم 

بخدا این تکرار بشه برای اونم عادی میشه و میگه 

حرفام چرت و پرت نیستاااااا من علاوه بر چشم خیلی چیزا رو سر زبون اقا انداختم 

بدون هیچ توقعی زیاد بگین دوست دارم زیاد بگین عزیزم زیاد بگین گلم و هر چیزی ک خودتون میخواین 

جمع کن خودتو بابا. اینا مشخصات یک همسره یا کُلفت؟ روشنم کن تو  نظرت چی واسه اینکه آقا دستاش یه ...

شما اگه میخوای مختاری هر کاری کنی ولی حق توهین نداری من به شخصه نظرات استارتر رو میپسندم

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد  

قانون پنجم قهر ممنووووووع 

هیچوقت نگین من قهرم چون خودتون می دوند مرد میره سرکار و مشغول میشه و زن تو خونه تنها میمونه و همش فکر و خیال می کنه بگید من قهر نمی کنم و فقط ناراحتم 

تو این ناراحتی همه ی نیاز ها شو برآورده کن 

غذای خوشمزه 

چایی

بدرقه

میوه 

مثل همیشه این کارا رو بکنید 

اما با یک تفاوت ک همیشه با لبخند مهربونه اما این دفعه بدون لبخند و دل شاد اااااما بازم با مهربونی

قانون چهارم  مردا طوطی ان هر چی بگی رو تکرار می کنن  تو خونه زیاد بگین چشم  میگه آ ...

من با این قانون کلی از حرفامو تکه کلام همسرم کردم این روش فوق العاده است

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد  

بلههه

و حتی آیه قرآن داریم ک ی جاهایی مرد حق داره زنشو کتک بزنه 

سه ساعت بعد

گذاشتم

ببخشید گوشیم بازی درآورد دیر شد

2706