2737
2734

حبوبات نخور 

هر روز عرق رازیانه اویشن دم کن بخور خودت عرق نعنا بخور 

به بچه تونم قطره پدی لاکت بده عالیه 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قیمه  قرمه سبزی  کوبیده زعفرون  اینا رو بخورم  اصلا برنامه غذاییمون ریخته ب ...

اره بخور ولی حبوبات کمتر سعی کن گرمی بیشتر بخوری 

صبحانه عسل شیره و ارده قاطی کن بخور 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

سلام عزیزم منم نینی داذم منتها ی کوچولو بزرگتر از نوزاد شماس.

من سعی میکنم قرمه سبزی خورش کرفس ماکارونی رو کمتر بخورم. حبوبات رو نفخش رورو بگیر

راستی من شربت اهورا نی نی شبا ک بی تاب بود میدادم آخ ک گاهی شبا چ میکرد این شربت عالی بود. قطره پدی لاکت قطره کولیک ایداید قطره کولیف فطره دایمتین ک عالیه هم بهش میدادم

همه رو با هم نه ها معده بچه میپوکه 

راستی دو قطره عرق نعنا با ی قاشق چای خوری ابجوش سرد ی ذره قند یا نبات کوچولووووو بده ب نی نی جون

راه سختیه والا من پریروز باز دارو گرفتم

2738

بادمجون نخور من هر وقت خوردم پشیمون شدم. ی بار تو سایت بهم یکی گفت قلپ قلپ عرق نعنا بخور تا این کارو کردم خیلی بچم بهتر شد. 

سعی کن ماساژ ملایم بدی بچه رو هی پشت سرهم شیرشم نده ک دل درد بگیره گرسنگی هم نکشه ک ی بار حجم ریاد شیر با ولع بخوره و دل درد بگیره. من تا بچم گریه میکرد زار زار گریه میکردم. زیره هم دم کن بخور ببین چقدر فرق میکنه. 

بادمجون نخور من هر وقت خوردم پشیمون شدم. ی بار تو سایت بهم یکی گفت قلپ قلپ عرق نعنا بخور تا این کارو ...

ممنون عزیزم 

اره منم وقتی او گریه میکنه منم گریه میکنم اخه هیچ جور اروم نمیشه 

بادمجونم هی به من میگن بخور شیر داره دیگه نمیخورم 

بادمجون نخور من هر وقت خوردم پشیمون شدم. ی بار تو سایت بهم یکی گفت قلپ قلپ عرق نعنا بخور تا این کارو ...

چند ماهشه 

یعنی هنوز کولیکش تموم نشده 

من که امیدم به ۴۰ روزه شدنش هس

چهارماه و نیم

منم مثل شما بودم روز شماری میکردم چهل روز ک گذشت دیدم ک خیلی خوابش بهتر شده

و ب مرور خیلی بهتر میشه ولی خوب گاهی وقتا نمیدونم برا غذاهایی ک میخورم یا استرس و مشکلات و شیری ک میدم یا هر دلیل دیگه رفلاکس و دل دردش شروع میشه ولی با دوز کمتر و زمان کمتز زود خوب میشه

اوایل دو س بار انقدر شدید شد دل درداش ک من ترسیدم جاییش شکسته باشه چون هر کاری میکردیم از دارو و.ماشین گردی و عوض کردن پوشک و ... خوب نمیشد ولی الان اینجوری نمیشه 

فقط مثل من غصه نخور من چند بار انگار مردم و زنده شدم. با اینکه گفتن بهم غصه نخور