2737
2739
عنوان

مادرم چشم دیدن شوهرم رو نداره

667 بازدید | 25 پست

از اولش مادرم به خاطر رفتارش که ساکت و سرد بود ازش خوشش نمیومد هی گلگی به من میکرد بعد که چند بارم دعواهامونو فهمید الان ازش متنفر شده راهشونم ازمون دوره با منم تازگی بد رفتار میکنه اینطور به نظر میرسه از منم بدش میاد وقتی زنگ میزنم بهش زود میخاد قطع کنه بره خیلی رفتارش مسخره شده همش روی منو زمین میندازن پیش شوهرم ضایع میشم باید چیکار کنم ایا قطع رابطه کنم بهتره یا بمونم و مثه همیشه باشم

سه عنصر اصلی افرینش۱ قرمه سبزی ۲ قرمه سبزی ۳ قرمه سبزی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هه دست رودلم نذار حاملم راهم دوره مامانم هروقت زنگ میزنم میگه امروز نشد بیام

اره دقیقا وقتیم میاد هی میگه من اومدم انگار منت میذاره

2738

حق با مامانته سعی کن دلشو به دست بیاری و همیشه جلو شوهرت ازش تعریف کن که بعدا شوهرت سو استفاده نکنه ته تهش فقط خانوادتن که پشتتن

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من
حق با مامانته سعی کن دلشو به دست بیاری و همیشه جلو شوهرت ازش تعریف کن که بعدا شوهرت سو استفاده  ...

همیشه الکی تعریف میکنم زنگ میزنه یک کلام نمیگه سلام به شوهرت برسون ولی من الکی به شوهرم میگم مامانم سلام رسوند بهت دلش تنگ شده

همیشه الکی تعریف میکنم زنگ میزنه یک کلام نمیگه سلام به شوهرت برسون ولی من الکی به شوهرم میگم مامانم ...

برا همینم گیر کردم تو منگنه دیگه هی تعریف کردم الان رفتارشون با تعریفای من جور نیست دیشب بهش تو تل پیام داده سبن کرده جواب نداده

خب من شهر دور کسیو ندارم واقن چن بار اشکمو دراورده اخرش زنگ زدم گفتم نمیخاد بیای فک کنم دختر مرده هم ...

اگه من اینکارو کنم دو ماه باهام قهر میکنه جوابمو نمیده

قهر کنه برام مهم نیس همیشه غم و غصش برامنه چرا من وقتی تو این وضعم نیاد دیدنم 

پس برات مهم نباشه بهش بگو رو پای خودم واستم دردش کمتره

قهر کنه برام مهم نیس همیشه غم و غصش برامنه چرا من وقتی تو این وضعم نیاد دیدنم 

از بچگی هم ماهارو از بابامون میترسوند جرات نداریم به بابامونم یه زنگ بزنیم از ترس

2706