2733
2734
عنوان

زندگی شهری یا روستایی ؟

378 بازدید | 19 پست

امروز تو اینستا یه عکس دیدم که یه پیر زن با یه سفره ی ساده و صمیمی نشسته و یه لبخند شیرین رو لبشه . مثل مامان بزگا . 

چقد براش کامنت گذاشته بودن . چقد قربون صدقه ش میرفتن . و اکثرا گفته بودن که یاد مامان بزرگم افتادم .

و میگفتن این خونه های کاه گلی و محیط روستا چقد توبه . بی آلایش و بدون زرق و برق شهری هستش. 

به نظر شما زندگی شهری خوبه با همه ی تشریفاتش . یا سادگی روستا. 

اگه روستا خوبه چرا پس روز به روز دوست داریم یشرفت کنیم . تشریفات میچینیم .؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

من خودم بچه تهرانم و عادت دارم بهش اما یک درصد اگر شرایطشک داشتم و نیاز به این امکانات شهری نداشتم بار و بندیلو میبستم میرفتم یه روستای سرسبز و آروم که نفس بکشم

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙

ماها که از اول تو شهر بودیم به هیچ عنوان نمی تونیم تو روستا زندگی کنیم

روستا فقط برای یکی دو روز تفریح خوبه به نظرم

کیه که از امکانات فراری باشه

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
2740

اونایی ک تو شهر بزرگ شدن 

نمی تونن با امکانات و محدودیت های روستا  خو بگیرن

اگر دقت کنید ، جاهای بکر و دنج ک سفر میریم ؛  بعدش دلمون برای همون شلوغ پلوغی ها  تنگ میشه ...

سادگی رو هم  هممون دوست داریم  ولی انگار افتادیم  تو دور باطل  چشم و هم چشمی ( بعضیامون البته)

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بعضی از اونایی که با دیدن زندگی روستایی ذوق زده میشن، همونایی هستن که واژه "دهاتی" رو برای فحش و تحقیر آدما استفاده میکنن☹️☹️☹️

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

من عاشق زندگی روستاهستم هروقت برم روستامیگم ای کاش منم توروستازندگی میکردم براهمین همسرم بهم قول داده یه خونه تویه روستای بکربرام بخره تاهروقت دلم خواست بتونم برم

انسانم آرزوست .....
بعضی از اونایی که با دیدن زندگی روستایی ذوق زده میشن، همونایی هستن که واژه "دهاتی" رو برای فحش و تحق ...

خیلی متاسفم برا همچین آدمایی . این جور آدما برا عقده گشایی دوست دارن برن روستا . 

خوششون میاد شیک و پیک بپوشن برن تو این روستا ها پز بدن و زرق وبرقشون رو نشون بدن . و از این کار حس خوبی بهشون دست میده

2706