2737
2734
عنوان

خانمای بارداری که شهریور یا مهر نینیشون بدنیا میاد بیاین باهم باشیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 10694 بازدید | 1574 پست
منم با داداشم رفته بودم ازمایشگاه دوتا پودر داد گف باهم قاطی کنم یکم اب بریزم زود بخورم با داداشم رف ...

برای ما خودشون تو قوطی،ریخته بودن اماده دادن حالمم بهم نخورد دوست داشتم شربتو

ساعت 8 ناشتا دادم خون

بعد ادرار

ساعت نه ونیم شربت دادن خوردم

ده ونیم یک خون گرفتن

یازده ونیمم یک خون

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
عزیزم هزینش چقدشد؟؟؟

40 تومن

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای ما خودشون تو قوطی،ریخته بودن اماده دادن حالمم بهم نخورد دوست داشتم شربتو ساعت 8 ناشتا دادم خون ...

جواب ازمایشو گرفتی

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔 

راستی سیسمونی خریدین یانه

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔 
2728

اگ دوس داری شمارتو بده تو گروه واتساپ ادد کنیم

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
اره خوب بود خداروشکر

خداروشکر

2740

منم هنوز نه فقط وسایل بهداشتی و چنتا تیکه وسایل

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎
سلام خانما کسی سونو هفته ۲۸ رفته هزینه اش چندبوده?

سلام برامن ۲۰۶تومن

2706