2737
2734
عنوان

خانمای بارداری که شهریور یا مهر نینیشون بدنیا میاد بیاین باهم باشیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 10694 بازدید | 1574 پست

خیلی پام درد میکنه شبا اینقد پهلو ب پهلو میشم یک خواب راحت ندارم😟

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی پام درد میکنه شبا اینقد پهلو ب پهلو میشم یک خواب راحت ندارم😟

منم همینطور 

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

کسی قرص آسپرین براش دکتر نوشته ؟دلیل؟من دکتر واسم نوشت گفت فشار شریانای رحمی زیاده

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎
2731
2738

بچه ها اگ دوره بارداری جوش بزنی گریه کنی حالت خوب نباشه خیلی بد؟؟؟؟؟

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
بچه ها اگ دوره بارداری جوش بزنی گریه کنی حالت خوب نباشه خیلی بد؟؟؟؟؟

عزیزم من یکی از عزیزای زندگی همسرم رو تازگیا از دست دادیم و یکی از عزیزای خودم اتفاق بدی براش افتاده و حالش خوب نیس .خیلی حالم بده و خیلی گریه کردم این مدت از دکتر پرسیدم گفت مشکلی نداره تو 3 ماه اخر مخصوصا دوماه اخر خیلی رو بچه تاثیر گذاره ینی میفهمه و ممکنه ناراحت بشه یکم اونم هنوز محقق ها ثابت نکردن .وگرنه گفت قبلش مشکلی نیس 

دوستان  از چهارشنبه حرکت بچم کم شده یا خیلی ضعیف جدی نگرفتم گفتم هنوز حرکتاش مهم نیست

چیکارکنم امروز دیگ نگرانم حرکتاش کم یا خیلی ضعیف اگ چیز شیرین بخورم خیلی کم یک تکونی میخوره

دوستان ببخشید اون تاپیک اشتباهی بجای شهریور نوشتم اسفند حواسم نبود😂

من ۲۹ شهریور زایمانمه.لگنم بیشتروقتا خیلی درد داره میترسم زایمان زودرس بگیرم کسی اینطور هست درضمن  من بعد ۶ ماه دوباره باردارشدم

کسی قرص آسپرین براش دکتر نوشته ؟دلیل؟من دکتر واسم نوشت گفت فشار شریانای رحمی زیاده

اسپرین میگن جلوگیری از زایمان زود رسه برا خواهر منم نوشته بود دلیلشو نگفته بود من تو نت اونو خوندم

2706