2737
2734
عنوان

خانمای بارداری که شهریور یا مهر نینیشون بدنیا میاد بیاین باهم باشیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 10694 بازدید | 1574 پست
اره بیست و یک تموم میشه امروز😛

ایشالا منم۲۱ ام😁میگم کاش الا هفته۳۹ بودم😑😛

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره همش حالت تهوع دارم و از همه چیز بدم میاد ،یادم نمیاد جز گوجه سبز چیزی خواسته باشم،فقط میگم کسی ب ...

گوجه سبز منم زیاد میخورم دیگ اینقد ک معدم درد میگیره.قرص دمیترون و ب۱۲ بخوری حالت تهوعت خوب میشه دکترت قرص نداده؟

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔 
گوجه سبز منم زیاد میخورم دیگ اینقد ک معدم درد میگیره.قرص دمیترون و ب۱۲ بخوری حالت تهوعت خوب میشه دکت ...

تا حالا زنده موندم،به زور قرص و سرم

انقد قرص های تهوع دارم ک یبار دکترمو عوض کردم اصلا نمیشناخت قرصارو😂😂میگفت چقد تنوع

2731
دیگه چی بهتر از این😂

والا خسته میشم همش😁صب از ۹ رفتم دانشگاه ۲ اومدم کمرم اینقد درد میکنه

تا حالا زنده موندم،به زور قرص و سرم انقد قرص های تهوع دارم ک یبار دکترمو عوض کردم اصلا نمیشناخت قرص ...

ایشالا بهتر میشی

دختر منم ۱۴ مهر دنیا میاد

بسلامتی ایشالا.طبیعی یا سزارین

2738
سلامت باشی عزیزم

مرسی عزیزم همچنین

2706